Product Delivery Manager / Project Manager

Polska

10000 - 14000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Poznań, Warszawa, Wrocław
Opis
Twoja rola i obowiązki:
  • Budowanie efektywnych zwinnych zespołów skoncentrowanych na dostarczaniu wartości biznesowej naszym klientom
  • Edukację, mentoring i coaching członków zespołów rozwojowych
  • Wspieranie Właścicieli Produktów i interesariuszy w obszarze dostarczania produktów
  • Zarządzanie budżetem, harmonogramem, jakością i zakresem projektów
  • Monitorowanie i raportowanie stanu, ryzyka i postępów projektu i dostawy produktu
  • Wsparcie formalnych procesów związanych z prowadzeniem i rozliczaniem prac dostawczych
  • Wprowadzanie usprawnień do wewnętrznych procesów dostarczania produktów

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – tj. Project Manager, Scrum Master, Product Owner, Product Manager – w środowisku Agile
  • Dogłębne zrozumienie metodologii  Agile i Lean w oparciu o dotychczasowe praktyki
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych spotkań i warsztatów
  • Wybitne umiejętności przywódcze i mentoringowe
  • Umiejętność organizowania pracy zespołów rozproszonych
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Klient oferujemy:

  • Cały niezbędny sprzęt, taki jak laptop, dodatkowy monitor i akcesoria
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną w 100%  lub w jednym z  biur (Warszawa, Wrocław, Poznań)
  • Dofinansowanie dodatkowych świadczeń (np. prywatna opieka zdrowotna, lekcje językowe)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.