Project Manager

Polska

11200 - 19200 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
28 dni
Stack technologiczny
angielski:
Regular
pm:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Project Manager needed for a REMOTE position

馃寧 100% ZDALNIE
馃挵 70-120 pln/h, w zale偶no艣ci od do艣wiadczenia, B2B
馃暒 Part-time, 15-20h a week
馃尨 Wychillowana atmosfera

Jeste艣my technologiczn膮 firm膮 konsultingow膮 dostarczaj膮c膮 us艂ugi Big Data oraz software firmom z USA i Europy Zachodniej. Nasz zesp贸艂 to ludzie, kt贸rzy wierz膮, 偶e praca to pasja i kt贸rych misj膮 jest urzeczywistnianie pomys艂贸w. Z nami masz szans臋 rozwin膮膰 skrzyd艂a i wej艣膰 na szczyt!聽

Wymagania:

  • +3 lata do艣wiadczenia w PMingu (idealnie +4)聽
  • Do艣wiadczenie w pracy z klientem korporacyjnym przy wdra偶aniu projekt贸w informatycznych
  • Elastyczno艣膰 we wsp贸艂pracy z klientem 鈥 bardzo dobry poziom komunikacji i negocjacji
  • Wiedza z zakresu zarz膮dzania projektami
  • Analityczny spos贸b my艣lenia
  • Angielski na poziomie min. B2
  • DU呕Y PLUS:聽Do艣wiadczenie mi臋dzynarodowe z USA/UK/EU Zachodni膮

Zadania na stanowisku:聽

Bliska wsp贸艂praca z klientami, maj膮ca na celu dok艂adne zrozumienie ich biznesu i budow臋 partnerskich relacji.
Zarz膮dzanie zespo艂ami programist贸w i tester贸w
Monitorowanie post臋p贸w w realizacji danego zadania a偶 do momentu jego zamkni臋cia, a tak偶e sprawdzenie wykonanej funkcjonalno艣ci
Wsp贸艂praca z innymi Project Managerami, pozwalaj膮ca na odpowiednie zarz膮dzenie wsp贸lnymi przedsi臋wzi臋ciami i gromadzenie wiedzy
Przygotowywanie raport贸w projektowych i prezentacja post臋p贸w

Oferujemy:

  • 70 - 120z艂/h
  • Umow臋 B2B
  • 100% zdaln膮 prac臋, tak偶e po pandemii
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i rozw贸j osobisty