PHP Developer

Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP7:
Regular
Javascript:
Regular
PHP:
Regular
MySQL:
Regular
elasticsearch:
Regular
rabbit:
Regular
css:
Regular
html:
Regular
restapi:
Regular
linux:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Opis stanowiska

  • Mamy w艂asny produkt eStoreCheck, z kt贸rego korzystaj膮 najwi臋ksze marki i firmy 艣wiata. Dostarczamy informacje i dane na podstawie kt贸rych nasi Klienci podejmuj膮 decyzje, opracowuj膮 swoje strategie obecno艣ci w e-commerce
  • Na nasz produkt sk艂adaj膮 si臋 dwie aplikacje, back-officeowa (z kt贸rej korzystaj膮 nasi pracownicy) i s艂u偶y do zbierania oraz przetwarzania danych. Druga, kt贸ra s艂u偶y do prezentacji, agregacji danych w formie wykres贸w, tabel, dashboard贸w dla naszych Klient贸w. Obie aplikacje bardzo 艣ci艣le ze sob膮 wsp贸艂pracuj膮 i wsp贸艂dziel膮 niekt贸re komponenty
  • System sk艂ada si臋 obecnie ponad 80 maszyn dedykowanych, 12TB na klastrach bazodanowych, setek terabajt贸w danych w postaci plik贸w
  • Pracuj膮c nad funkcjonalno艣ciami i rozwojem naszej aplikacji cz臋sto spotkasz si臋 z wyzwaniami, kt贸rych rozwi膮za艅 nie znajdziesz na Stack Overflow. Konieczne b臋dzie zaprojektowanie rozwi膮zania unikalnego i nowatorskiego
  • Nasz system musi zapewni膰 dost臋p do danych w 3 g艂贸wnych filarach jednocze艣nie: wysoka pr臋dko艣膰 zapisu, wysoka pr臋dko艣膰 odczytu, zgodno艣膰 danych - co jest du偶ym wyzwaniem i wymaga zastosowania r贸偶nych technologii w hybrydowej konfiguracji
聽O zespole:
  • Korzystamy z: Jira, Slack, Confluence itd.
  • Nasz stack technologiczny to: PHP 7, mySQL, Redis, RabbitMQ, ElasticSearch, Percona MySQL, Puppeter, Composer, Git, Chromium i wiele innych.
  • Nasz Zesp贸艂 to 19 do艣wiadczonych Programist贸w PHP (Team Leaderzy mocno techniczni), wspomaga nasz zesp贸艂 do艣wiadczony DevOps, team produktowy
  • Pracujemy w Scrumie w dwutygodniowych sprintach
  • Obecnie budujemy zesp贸艂 front-endowy (w technologii React)
Wymagania:
  • 3/4 lata do艣wiadczenia komercyjnego w PHP.
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 PHP 7 OOP oraz wzorc贸w projektowych
  • Znajomo艣膰 i do艣wiadczenie z MySQL (poj臋cie o dzia艂aniu i tworzeniu wydajnych zapyta艅 SQL, nie tylko przez ORMy)
  • Znajomo艣膰 艣rodowiska Linux (pracujemy na Ubuntu 18.x) oraz Gita
  • Do艣wiadczenie / znajomo艣膰 technologii zwi膮zanej z przetwarzaniem du偶ej ilo艣ci danych, analityk膮 danych lub systemami rozproszonymi
  • Idealny wsp贸艂pracownik b臋dzie mia艂 silne poczucie odpowiedzialno艣ci za realizacj臋 projektu, nastawiony na prac臋 zespo艂ow膮, ci膮g艂e poszukiwanie usprawnie艅, dzielenie si臋 wiedz膮 z m艂odszymi Kolegami w Zespole

Mile widziane:
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 dt. API i REST API
  • Znajomo艣膰 JavaScript, HTML, CSS
  • Mile widziane b臋dzie do艣wiadczenie w bran偶y e-commerce
  • ElasticSearch, Rabbit
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 10.000-19.000 PLN netto B2B (oferujemy r贸wnie偶 UoP)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej indywidualny lub rodzinny (LuxMed)
  • Multisport karta sportowa r贸偶ne warianty
  • Szkolenia
  • Prac臋 z biura na al. KEN 18, b膮d藕 w modelu hybrydowym, albo 100% zdalnym
  • W biurze zapewniamy napoje zimne, gor膮ce, owoce, zdrowe przek膮ski, masa偶e przy biurku
  • Imprezy integracyjne
  • Nowoczesne narz臋dzia pracy
  • Niekorporacyjny klimat pracy i ludzi nastawionych na wsp贸艂prac臋
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶