Technical Business Analyst (Data Science)

Polska

10000 - 17000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
business-analyst:
Regular
bpmn:
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:
  • Pełnienie funkcji łącznika pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami projektu,
  • Nawiązanie efektywnych relacji  z  interesariuszami, aby uzyskać dogłębne zrozumienie priorytetów biznesowych i wspierać dostarczanie wartości biznesowej,
  • Gromadzenie, analizowanie, modelowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i systemowych,
  • Gromadzenie, analizowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych,
  • Ustalanie priorytetów zadań z zespołem w celu spełnienia wszystkich wymagań.

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia w analizach biznesowych i projektach dostarczających rozwiązania IT,
• Doświadczenie w rozumieniu cyklu życia oprogramowania: zbieranie wymagań, projektowanie funkcjonalne i techniczne, tworzenie oprogramowania, testy, wdrażanie,
• Znajomość procesów, technik i narzędzi analizy biznesowej,
• Świetne umiejętności analityczne i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
• Wybitne umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
• Zdolność do nawiązania kontaktu z już trwającym zaangażowaniem,
• Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,
• Praktyczna znajomość BPMN,
• Doświadczenie w pracy z użytkownikami biznesowymi.

Klient oferuje:
• Możliwość uczenia się od najlepszych ekspertów na rynku,
• Pracę dla prestiżowych marek,
• Innowacyjne i wymagające projekty,
• Elastyczne godziny pracy,
• Pracę zdalną.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.