Senior Front-End Developer

Polska

12000 - 18000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
JS:
Senior
ECMAScript 6:
Senior
React:
Regular
Angular 1.6:
Miasta
Zdalnie

Wsp贸lnie z polskim software house鈥檓 szukamy Senior Front-end Developera do ca艂kowicie zdalnej wsp贸艂pracy. Firma realizuje mi臋dzynarodowe projekty, koncentruj膮ce si臋 g艂贸wnie w obszarze FinTech i e-commerce.

Szukamy osoby, kt贸ra do艂膮czy do projektu realizowanego dla klienta z USA. Jest to globalna aplikacja firmy konsultingowej w zakresie zarz膮dzania, planowania sprzeda偶y i operacji, zarz膮dzania popytem, strategii operacyjnej, zintegrowanego planowania biznesowego, analityki biznesowej. Tech stack ca艂ego projektu: HTML5, CSS3; JavaScript, ECMAScript 6; React (i Angular 1.6); Ruby on Rails. Programi艣ci pracuj膮 w 4-6 osobowych zespo艂ach. Firma zatrudnia w Polsce 25 os贸b, kt贸re r贸wnie偶 pracuj膮 ca艂kowicie zdalnie.

W ramach wsp贸艂pracy zadania Senior Front-end Developera b臋d膮 koncentrowa膰 si臋 na:

  • migracji aplikacji z pulpitu biznesowego z Angular 1.6 do React 鈥 b臋dzie to pocz膮tek pracy nad nowymi funkcjami
  • tworzeniu Web User Experience przy wykorzystaniu React
  • opracowaniu atrakcyjnych rozwi膮za艅 jako cz臋艣ci unikalnego zespo艂u ekspert贸w IT, kt贸rych kod jest znany ze swojej jako艣ci
  • poszerzaniu wiedzy i do艣wiadczenia w zakresie kompatybilno艣ci mi臋dzy przegl膮darkami, zasad projektowania, najlepszych praktyk, dost臋pno艣ci oraz u偶yteczno艣ci

Szukamy osoby kt贸ra:

  • posiada 5-letnie do艣wiadczenie zawodowe w JS oraz minimum 2-letnie do艣wiadczenie w React
  • biegle zna ECMAScript 6
  • zna Angular 1.6 w praktyc
  • potrafi wykorzystywa膰 JavaScript, HTML5, CSS3 oraz r贸偶ne przegl膮darki do projektowania interfejs贸w u偶ytkownika
  • zna j臋zyk angielski w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodn膮 komunikacj臋

Firma proponuje:

  • wynagrodzenie na poziomie: 12 000 鈥 18 000 z艂 netto (b2b)
  • ca艂kowicie zdaln膮 i d艂ugofalow膮 wsp贸艂prac臋
  • pakiet opieki medycznej
  • bud偶et szkoleniowy i konferencyjny
  • szkolenia wewn臋trzne
  • spotkania integracyjne