Senior Java Developer

iTechArt

Poziom
Senior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
2500 - 4999
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Łódź

iTechArt Group jest szybko rosnącą firmą outsourcingową w sektorze custom software engineering. Praca w iTechArt Group to możliwość udziału w rozwoju aplikacji webowych i mobilnych wraz z naszymi klientami, czyli startupami z Silicon Valley używającymi najnowszych technologii, jak i ogromnymi korporacjami z Fortune 500.

Nasza główna ekspertyza to Finanse, Opieka Zdrowotna, Ubezpieczenia, Edukacja online, E-commerce oraz Social Networking.

Obecnie poszukujemy Senior Java Developer do naszego nowego zespołu w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Udział w całym cyklu rozwoju produktu,
  • Analiza i przygotowanie technicznego rozwiązania,
  • Pisanie wysokiej jakości, dobrze udokumentowanego kodu,
  • Udział w aktywnościach sprzedażowych,
  • Estymacja projektów, zbieranie oczekiwań, udział w wywiadach z klientem,
  • Udział w code reviews i spotkania z klientem,
  • Mentoring mniej doświadczonych kolegów
Wymagania:
  • 4+ lata doświadczenia pracy z Javą,
  • Doświadczenie z React.js, Vue.js, Angular będzie plusem,
  • Angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność komunikowania się z klientem w efektywny sposób,
  • Chęć rozwoju i nauki nowych technologii.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oparte na twojej wiedzy i doświadczeniu;
  • Opcję pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Dodatkowy fundusz do wykorzystania na platformie MyBenefit;
  • Kurs języków obcych;
  • Wydarzenia integracyjne;
  • Dla kandydatów z Łodzi – nowoczesne i przytulne biuro w centrum Łodzi – Hi Piotrkowska (na wprost Stajni Jednorożca).
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.