DevOps Engineer

Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Regular
Spring:
Regular
Azure:
Regular
AWS:
Regular
Docker:
Regular
Kubernetes:
Regular
kanban:
Regular
scrum:
Regular
gcp:
Miasta
Wroc艂aw
Naszym klientem jest niemiecka firma wiod膮ca prym na europejskim rynku transportu, spedycji oraz logistyki. Zatrudnia ona ju偶 ponad 500 os贸b w Niemczech i kolejne kilkadziesi膮t w Polsce. Aktualnie planuj膮 rozbudow臋 wroc艂awskiego zespo艂u.

W codziennej pracy b臋dziesz cz臋艣ci膮 mi臋dzynarodowego zespo艂u developerskiego pracuj膮cego w niemczech. Skupisz si臋 na dalszym intensywnym rozwoju platformy wykorzystuj膮c m.in.聽 Machine Learning, Blockchain i inne innowacyjne technologie.

Opis stanowiska:
  • Konfigurowanie i obs艂uga CI / CD pipeline w celu maksymalizacji automatyzacji
  • Ukierunkowanie na rozwijaniu aplikacji natywnych w chmurze
  • Budowa i obs艂uga聽 analityki danych z wykorzystaniem technologii chmurowych
  • Rozw贸j i wdra偶anie nowych podej艣膰, koncepcji i architektur przy u偶yciu metod zwinnych
  • Tworzenie pomys艂贸w wsp贸lnie z zespo艂em developer贸w
Wymagania:
  • Kilkuletnie do艣wiadczenie z Docker, Kubernetes (Java i Spring/Spring Boot mile widziane)
  • Do艣wiadczenie z g艂贸wnymi dostawcami us艂ug chmurowych (AWS, GCP, Azure)
  • Znajomo艣膰 nowoczesnych metodyk (Scrum, Kanban, DevOps, CI/CD)
  • Zorientowanie na prac臋 w zespole, otwarto艣膰, ch臋膰 do eksperymentowania i dyskutowania o pomys艂ach
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 15-19k brutto na podstawie umowy o prac臋,
  • Dodatkowe premie
  • Nowoczesne biuro we Wroc艂awiu
  • 47 dni pracy zdalnej w roku
  • Premie za d艂ugoletni sta偶
  • Karnet lunchowy
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶