Specjalista ds. sprzeda偶y us艂ug HR

Dorwij Nerda

Regular
Umowa
B2B
Umowa zlecenie
Wielko艣膰 firmy
1 - 9
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
J臋zyk angielski:
Regular
Negocjacje:
Regular
Sprzeda偶:
Regular
Znajomo艣膰 bran偶y:
Miasta
Zdalnie

Uwielbiasz ludzi a nawi膮zywanie kontakt贸w biznesowych to dla Ciebie pestka? Wiesz jak dotrze膰 do odpowiednich os贸b i jak z nimi rozmawia膰? Masz dar przekonywania? Techniki sprzeda偶y i negocjacji nie s膮 dla Ciebie wy艂膮cznie teori膮?

Je艣li tak to 艣wietnie! Do艂膮cz do teamu Dorwij Nerda - agencji rekrutacyjnej, kt贸ra zmienia oblicze rynku us艂ug HR w bran偶y IT. Dla nas liczy si臋 jako艣膰, dopasowanie os贸b i firm oraz kompetencje techniczne. W ko艅cu nasz膮 firm臋 stworzyli 3 programi艣ci! Zakres naszych us艂ug obejmuje: rekrutacje na stanowiska specjalistyczne w IT oraz szkolenia dla specjalist贸w IT oraz rekruter贸w poszukuj膮cych takich specjalist贸w.聽

Miejsce Pracy

Mo偶esz pracowa膰 sk膮dkolwiek chcesz - nasz zesp贸艂 pracuje zdalnie!

Wynagrodzenie

Preferujemy form臋 wsp贸艂pracy UZ lub B2B.聽

Bardzo lubimy wide艂ki wynagrodze艅 w og艂oszeniach, ale w przypadku tej rekrutacji jeste艣my otwarci na Twoj膮 propozycj臋.聽

Rodzaj pracy

Oko艂o 80 godzin pracy miesi臋cznie.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

Kompleksowy rozw贸j sprzeda偶y - od a do z stworzysz strategi臋 sprzeda偶ow膮 i b臋dziesz j膮 wdra偶a膰 w praktyk臋,聽

Pozyskiwanie nowych klient贸w i utrzymywanie dobrych relacji z nimi,聽

Reprezentowanie naszej firmy przed klientami i partnerami biznesowymi oraz odpowiadanie za prowadzenie negocjacji,聽

Monitorowanie dzia艂ania konkurencji oraz dane rynkowe, tak by m贸c odpowiednio reagowa膰,

Koordynacja pe艂nego procesu ofertowego a tak偶e wsp贸艂praca ze wszystkimi uczestnikami procesu sprzeda偶y,

Tworzenie analiz i raport贸w.聽

Czego oczekujemy?

Ogromnej otwarto艣ci na ludzi i biznes oraz zrozumienia potrzeb obu stron,

Niekonwencjonalnego podej艣cia i du偶ej elastyczno艣ci w zakresie sprzeda偶y,

Znajomo艣ci bran偶y HR oraz bran偶y IT, najlepiej popartej do艣wiadczeniem i sieci膮 kontakt贸w,

Znajomo艣ci j. angielskiego umo偶liwiaj膮cej swobodn膮 komunikacj臋 w pi艣mie i mowie,

Do艣wiadczenia lub ch臋ci rozwoju w obszarze sprzeda偶y us艂ug B2B,

Dost臋pno艣ci w wymiarze p贸艂 etatu (w dowolnych godzinach),聽

Znajomo艣ci narz臋dzi, kt贸re wspieraj膮 osi膮ganie najlepszych wynik贸w sprzeda偶owych,

Nastawienia na osi膮ganie cel贸w uwzgl臋dniaj膮c partnerskie podej艣cie do wsp贸艂pracy.聽

Co mo偶esz zyska膰?

Zgrany, kameralny zesp贸艂 i niekorporacyjn膮 atmosfer臋,聽

Du偶膮 samodzielno艣膰 i decyzyjno艣膰 w zakresie podejmowanych dzia艂a艅,聽

Ca艂kowit膮 elastyczno艣膰 w zakresie godzin pracy,

Mo偶liwo艣膰 pracy z ka偶dego miejsca, gdzie masz mo偶liwo艣膰 korzystania z Internetu,

Otwarto艣膰 firmy na 艣wie偶e spojrzenie, Twoje pomys艂y i propozycje - z ch臋ci膮 wys艂uchamy co masz do powiedzenia!聽

KRAZ 19622.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶