Backend Developer

Zako艅czono
Stack technologiczny
webapi:
Regular
sql:
Regular
REST:
Regular
visual-studio:
Regular
entityframework:
Regular
.net:
Miasta
Gliwice
Opis
Wymagania:

-.NET
-Entity Framework
-Visual Studio
-REST
-SQL
-Web API
-J臋zyk angielski poziom B2
-J臋zyk polski poziom C2

Zadania:

1) Projektowanie Web API pozwalaj膮cego na realizacj臋 funkcji zawartych w projekcie UX/UI;
2) Analiza obecnego rozwi膮zania serwerowego w celu przygotowania mo偶liwych usprawnie艅;
3) Estymacja czasu niezb臋dnego do wykonania funkcjonalno艣ci;
4) Rozw贸j oprogramowania zgodnie z najnowszymi standardami bezpiecze艅stwa oprogramowania internetowego;
5) 艢cis艂a wsp贸艂praca z dzia艂em frontend w celu zapewnienia optymalnego dzia艂ania aplikacji

Benefity:

-Darmowe napoje
-Darmowe przek膮ski聽
-Strefa relaksu
-Parking
-Kursy j臋zykowe

Proces rekrutacji w Simlab:

1) Aplikacja
Sk艂adasz aplikacj臋 za po艣rednictwem portalu

2) Zaproszenie na rozmow臋
Je偶eli Twoja aplikacja nas zainteresuje to zapraszamy Ci臋 na rozmow臋 do nas do biura lub zdalnie przez zoom.

3) Rozmowa z Jakubem - Kierownikiem Dzia艂u Programistycznego
Podczas rozmowy Jakub sprawdza Twoj膮 wiedz臋 i do艣wiadczenie, przedstawia Ci czym si臋 zajmujemy i gdzie potrzebujemy Twojego wsparcia.

4) Informacja zwrotna o zatrudnieniu
Po rozmowie z Jakubem zazwyczaj w ci膮gu 24 h dajemy informacj臋 zwrotn膮 o zatrudnieniu.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶