React Frontend Developer (F/S option)

Dorwij Nerda

12000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
React:
Regular
TypeScript:
Regular
Linux:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Opis
React Frontend Developer (F/S option)Zdalna

Cenisz nie tylko stabilne 艣rodowisko pracy, ale r贸wnie偶 elastyczno艣膰 w zakresie obowi膮zk贸w pozwalaj膮c膮 na ci膮g艂y rozw贸j?

Ta oferta mo偶e by膰 w艂a艣nie dla Ciebie.

Zesp贸艂 entuzjast贸w zwinnego podej艣cia pragnie powi臋kszy膰 sw贸j Team o React Frontend Developera, kt贸ry b臋dzie otwarty na nowe wyzwania oraz nieustanne poszerzanie swoich umiej臋tno艣ci.

Miejsce Pracy

Home office z mo偶liwo艣ci膮 pracy w biurze w centrum Wroc艂awia.

Wynagrodzenie

12 000 - 18 000 PLN netto B2B

Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami przeanalizujemy Twoj膮 propozycj臋.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Wdra偶anie w艂asnych pomys艂贸w w ramach istniej膮cych produkt贸w,
  • Tworzenie kodu wysokiej jako艣ci,
  • Projektowanie minimalistycznych i eleganckich frontend贸w,
  • Tworzenie wizualizacji danych,
  • Kontrolowanie pomy艣lnego przebiegu test贸w(jednostkowych, integracyjnych i akceptacyjnych).

Czego oczekujemy?

  • Do艣wiadczenia w聽tworzeniu aplikacji React,聽
  • Dodatkowym atutem b臋dzie znajomo艣膰聽TypeScript,
  • Bieg艂a obs艂uga systemu聽Linux聽(Docker mile widziany),
  • Znajomo艣ci聽wzorc贸w komunikacyjnych HTTP API,
  • Mile widziana聽r贸wnie偶 znajomo艣膰: Python/django.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Udzia艂 w聽ambitnych projektach Big Data,
  • Mo偶liwo艣膰 wdra偶ania聽w艂asnych pomys艂贸w,
  • Praca w zaciszu domowym聽 lub nowoczesnym biurze w centrum Wroc艂awia,
  • Okazj臋 do rozwoju w kierunku Fullstacka,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Elastyczny czas pracy,
  • System benefit贸w-聽Multikafeteria
  • Mo偶liwo艣ci udzia艂u w聽szkoleniach bran偶owych,
  • Sta艂a praca nad udoskonalaniem jednego konkretnego produktu bez ci膮g艂ych zmian projektu.

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶