Senior Python Backend Developer

Dorwij Nerda

23000 - 25000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Senior
Linux:
Senior
Debuggowanie:
Regular
API(HTTP/REST/RPC):
Regular
Kubernetes/Docker:
Mile widziane
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Opis
Senior Python Backend DeveloperZdalna

Przejrzyste rozwi膮zania, wysoka jako艣膰, sprawna komunikacja oraz pozytywna atmosfera, kt贸ra nap臋dza do dzia艂ania.

Zesp贸艂 do艣wiadczonych specjalist贸w pragnie zaprosi膰 do Teamu osob臋, kt贸ra r贸wnie偶 ceni prac臋 zespo艂ow膮, d膮偶enie do perfekcji oraz dla kt贸rej praca nie jest jedynie obowi膮zkiem, ale tak偶e pasj膮.

Miejsce Pracy

Praca w pe艂ni zdalna.

Mo偶liwo艣膰 pracy w biurze w centrum Wroc艂awia.

Wynagrodzenie

23,000 - 25,000聽 PLN netto B2B

Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami przeanalizujemy Twoj膮 propozycj臋.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Opracowywanie system贸w do analizy danych,
  • Dzielenie si臋 wiedz膮 z innymi cz艂onkami zespo艂u i wyznaczanie kierunk贸w ich dalszego rozwoju,
  • Podejmowanie decyzji technicznych dotycz膮cych kluczowych cz臋艣ci systemu,
  • Bie偶膮ca wsp贸艂praca z pozosta艂ymi zespo艂ami,
  • Korzystanie z baz danych o skali terabajtowej takich jak: Druid.io, S3, Cassandra, czy ElasticSearch,
  • Tworzenie aplikacji w podej艣ciu mikro serwisowym,
  • Projektowanie rozproszonych aplikacji(Kubernetes, Spark, Kafka, Airflow, AWS)
  • Tworzenie kodu wysokiej jako艣ci,
  • Proponowanie udoskonale艅 systemu pod wzgl臋dem skuteczno艣ci oraz efektywno艣ci.

Czego oczekujemy?

  • Minimum聽5-letniego do艣wiadczenia w pracy w Pythonie,
  • Sporego do艣wiadczenia w pracy z聽Linuxem,
  • Znajomo艣ci standard贸w i dobrych praktyk przy tworzeniu oprogramowania,
  • Umiej臋tno艣ci聽debugowania,
  • Zdolno艣ci interpersonalnych,聽aby umiej臋tnie kierowa膰 zespo艂em,
  • Znajomo艣ci wzorc贸w komunikacji API聽(HTTP/REST/RPC),
  • Dodatkowym atutem b臋dzie znajomo艣膰 Kubernetes/Docker/AWS,
  • Mile widziane r贸wnie偶:聽znajomo艣膰 Django, Django Rest Framework, Celery oraz do艣wiadczenie w pracy z Druid.io, Redis, ElasticSearch, RabbitMQ, Cassandra.聽

Co mo偶esz zyska膰?

  • Udzia艂 w聽ambitnych projektach Big Data,
  • Wysoka autonomia聽w podejmowaniu decyzji i wdra偶aniu rozwi膮za艅,
  • Praca w zaciszu domowym聽 lub nowoczesnym biurze w centrum Wroc艂awia,
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Elastyczny czas pracy,
  • System benefit贸w-聽Multikafeteria
  • Mo偶liwo艣ci udzia艂u w聽szkoleniach bran偶owych,
  • Sta艂a praca nad udoskonalaniem jednego konkretnego produktu bez ci膮g艂ych zmian projektu.

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶