Senior AWS DevOps

Dorwij Nerda

20000 - 35000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Senior
Bash:
Senior
Linuxem. Deckerem:
Regular
AWS:
Regular
API (REST/RPC):
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Senior AWS DevOpsPraca Zdalna - Home Office / Wroc艂aw Centrum聽

Je艣li d膮偶enie do doskona艂o艣ci technologicznej jest Twoim zawodowym celem, dobrze bawisz si臋 podczas programowania, masz wysokie standardy pracy, etyki, kodowania i projektowania a w艣r贸d zawodowych pasji s膮 na li艣cie systemy rozproszone - powiniene艣 znale藕膰 si臋 w tym zespole!聽

Miejsce Pracy

Home office, b膮d藕 komfortowe biuro w centrum Wroc艂awia.聽

Wynagrodzenie

20,000 - 35,000聽 PLN netto B2B聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Wsp贸艂praca z zespo艂ami Database/Web/TechSupport w celu utrzymywania aktualnych rozwi膮za艅 i niwelowania problem贸w z infrastruktur膮,聽
  • Utrzymywanie EC2/CloudFormation/AutoScalingGroups/Kubernetes i ich optymalizacja,聽
  • Dzielenie si臋 wiedz膮 z innymi cz艂onkami zespo艂u i wyznaczanie kierunk贸w ich dalszego rozwoju,
  • Bie偶膮ca wsp贸艂praca z pozosta艂ymi zespo艂ami,
  • Proponowanie udoskonale艅 systemu pod wzgl臋dem skuteczno艣ci oraz efektywno艣ci.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 4 letniego do艣wiadczenia w pracy w Pythonie i Bash,
  • Sporego do艣wiadczenia w pracy z聽Linuxem, Deckerem i Kubernetes (min. 2 letnie),
  • 3-letniego do艣wiadczenia z AWS,
  • Umiej臋tno艣ci prowadzenia kompleksowych projekt贸w oraz efektywnego kierowanie podleg艂ym zespo艂em,聽
  • Znajomo艣ci r贸偶nych API (REST/RPC), oraz architektury mikrous艂ug przy strumieniowym przetwarzaniu danych,
  • Do艣wiadczenia w pracy z聽Cassandra聽lub聽Druid.io聽lub聽ElasticSearch.聽

Co mo偶esz zyska膰?

  • Wynagrodzenie na poziomie聽240.000-350.000 z艂 rocznie,
  • Udzia艂 w聽ambitnych projektach Big Data,
  • Wysoka autonomia聽w podejmowaniu decyzji i wdra偶aniu rozwi膮za艅,
  • Praca w zaciszu domowym聽 lub nowoczesnym biurze w centrum Wroc艂awia, w ma艂ym zespole, w kt贸rym szanujemy Tw贸j czas (bez zb臋dnych spotka艅 i integracyjnych meeting贸w - no chyba, 偶e chcesz :) )聽
  • Prywatna opieka zdrowotna,
  • Elastyczny czas pracy,
  • System benefit贸w-聽Multikafeteria
  • Mo偶liwo艣ci udzia艂u w聽szkoleniach bran偶owych,
  • Sta艂a praca nad udoskonalaniem jednego konkretnego produktu bez ci膮g艂ych zmian projektu.

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶