Mid Android Developer

Polska

12000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
kotlin:
Regular
jira:
Regular
androidstudio:
Regular
android-sdk:
Regular
android:
Miasta
Zdalnie, Pozna艅
Poszukujemy Android Developera, kt贸ry wspomo偶e naszego klienta w rozwoju najwi臋kszych zakupowych aplikacji mobilnych w Polsce. Do tej pory zbudowali oni najwi臋ksz膮 aplikacj臋 do zakup贸w offline w Polsce (najwi臋ksza lista zakup贸w, por贸wnywarka, agregator gazetek), a z Twoj膮 pomoc膮 zamierzaj膮 rozwija膰 BLIX o nowe us艂ugi.聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽
Twoim zadaniem b臋dzie przede wszystkim rozw贸j core'owych aplikacji.
Codziennym 艣rodowiskiem Twojej pracy b臋dzie kilkuosobowy zesp贸艂 Android, z zespo艂ami backend, iOS, oraz z zespo艂em Design.
Nasz Klient to jedna z najszybciej rozwijaj膮cych si臋 firm technologicznych w kraju wed艂ug rankingu Deloitte Technology Fast 50 ze wzrostem o 621% w przeci膮gu 4 lat. Zarz膮dzaj膮 aplikacjami zakupowymi takimi jak Blix, Zdrowe Zakupy, z kt贸rych ka偶dego miesi膮ca korzysta prawie trzy miliony u偶ytkownik贸w, generuj膮c dziesi膮tki milion贸w sesji.

Twoje codzienne zadania :
  • rozwijanie aplikacji mobilnych Blix oraz Zdrowe Zakupy na platform臋 Android
  • utrzymanie odpowiedniej jako艣ci kodu,
  • 艣cis艂a wsp贸艂praca z back-end developerami oraz designerami,
  • praca z systemem zarz膮dzania zadaniami JIRA,
  • praca z systemem kontroli wersji Git.
Wymagania
  • Od kandydat贸w oczekujemy:
  • znajomo艣膰 j臋zyka Kotlin
  • znajomo艣ci Android SDK,
  • znajomo艣ci Android Studio IDE
  • umiej臋tno艣膰 pisania test贸w jednostkowych
  • znajomo艣膰 podstawowych wzorc贸w projektowych
  • do艣wiadczenia w pracy z wykorzystaniem system贸w kontroli wersji Git,
  • komunikatywno艣ci i umiej臋tno艣ci pracy w zespole.
  • znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym czytanie dokumentacji technicznej.
聽Mile widziane:
  • w艂asne aplikacje na Google Play,
  • znajomo艣膰 Material Design oraz dobrych praktyk UX,
  • projekty open source, aktywno艣膰 na Stack Overflow,
  • linki do aplikacji w Google Play.
Oferujemy
  • praca ca艂kowicie zdalnie i nie zmieni si臋 to po pandemii,
  • praca w elastycznych godzinach, ale chcemy, 偶eby艣 by艂 dost臋pny w Core Hours (10.00 - 15.00),
  • Tech Fridays, na kt贸rych testujemy, eksperymentujemy i uczymy si臋 nowych technologii,
  • finansowane szkolenia, kursy, konferencje, dost臋p do e-learning贸w,
  • praca nad rozwojem w艂asnych produkt贸w/aplikacji dlatego nie ma kosmicznych deadline贸w i siedzenia po godzinach,
  • komunikacja g艂贸wnie na Slacku, do spotka艅 wykorzystywany jest Google Meet.聽 聽 聽 聽 聽 聽
聽Benefity:聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽
  • wynagrodzenie na poziomie 12.000-18.000 z艂 netto przy b2b lub odpowiednio przy UoP,
  • Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie,聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽
  • 26 p艂atnych dni wolnych w umowie B2B + nie obcinamy faktur w wypadku nieobecno艣ci z powodu choroby,聽 聽 聽 聽 聽
  • dowolna forma zatrudnienia,聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽
  • pakiet relokacyjny je艣li zdecydujesz si臋 na przeprowadzk臋 do Poznania.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶