Salesforce Consultant

Polska

20000 - 27000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
salesforce:
Senior
Java:
Regular
soql:
Regular
REST:
Regular
soap:
Regular
etl:
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:
  • Opracowywanie dokumentacji rozwi膮za艅 technicznych zgodn膮 z celami biznesowymi
  • Opracowywanie, testowanie i dokumentowanie niestandardowych element贸w rozwoju, integracji i migracji danych we wdro偶eniu Salesforce
  • Pisanie wysokiej jako艣ci kodu. Kompilacja kodu w 艣rodowiskach testowych i produkcyjnych.
  • Rozumienie wymaga艅 i przek艂adanie ich na funkcje aplikacji. Projektowanie prototyp贸w wed艂ug specyfikacji.
  • Naprawianie b艂臋d贸w w istniej膮cym kodzie. Wykonywanie聽 test贸w jednostkowych i integracyjnych.
  • Przeprowadzanie test贸w funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Ocenianie istniej膮cych aplikacji w celu przeprogramowania, aktualizacji i dodania nowych funkcji. Rozwi膮zywanie聽 problem贸w i pyta艅 zg艂aszanych聽 przez u偶ytkownik贸w

Wymagania:
  • 聽Co najmniej 3 lata do艣wiadczenia w tworzeniu aplikacji i rozwi膮za艅 w Salesforce
  • 聽Dog艂臋bne zrozumienie modelu Salesforce B2B (Sales, Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud, CPQ, Communities/Experience)
  • 聽Znajomo艣膰 produkt贸w Salesforce App Exchange
  • 聽Rozleg艂a znajomo艣膰 architektury Salesforce.com, modelowania danych, Visual Force, Lightning, Apex, Triggers, API, SQL/SOQL, SOAP, REST, SOSL i JAVA
  • 聽Do艣wiadczenie z narz臋dziami integracyjnymi dla przedsi臋biorstw oraz narz臋dziami do ekstrakcji, transformacji i 艂adowania (ETL)
  • 聽Udokumentowana umiej臋tno艣膰 pracy samodzielnej i zespo艂owej
  • 聽Doskona艂e umiej臋tno艣ci komunikacyjne
  • 聽Doskona艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (w mowie i pi艣mie)
  • 聽Znajomo艣膰 zwinnych metodyk聽
Dodatkowo:
  • Posiadanie certyfikatu Salesforce
  • Do艣wiadczenie w REST and SOAP
  • Znajomo艣膰 niemieckiego聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶