Scrum Master / Zdalnie

Polska

12000 - 19000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku

Obecnie do Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko :

Scrum Master
Miejsce pracy: Zdalnie

Oczekiwania wobec kandydata / kandydatki :

• Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w roli Scrum Mastera (minimum 2-3 lata)
• Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację
• Posiadasz umiejętność wdrażania usprawnień pracy zespołu
• Potrafisz budować relacje z ludźmi i pomagać im rozwiązywać problemy
• Znasz procesy oraz metodyki wytwarzania oprogramowania
• Mile widziane doświadczenie w pracy z JIRA lub innymi aplikacjami wspierającymi pracę zespołu

Zakres obowiązków :

• Wsparcie zespołu w zakresie stosowania zwinnych praktyk, wspieranie samoorganizacji zespołu
• Rozwój członków zespołu, dobrych praktyk, siebie oraz organizacji
• Ścisłą i ukierunkowaną na rozwiązania współpracę z Product Ownerem, IT oraz interesariuszami po stronie klienta zewnętrznego oraz całym naszym zespołem
• Wdrażanie metod i rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności zespołów oraz jakości dostarczanego oprogramowania
• Codzienną współpracę przy promowaniu i stosowaniu zasad i procesów zgodnych z metodą Scrum

Oferujemy :
+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 600 do 950 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata)
+ Projekt długoterminowy
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.