Fullstack .NET Developer

Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Senior
Javascript:
Regular
Typescript:
Regular
Angular:
Regular
.net:
Regular
angielski:
Regular
html5:
Regular
css3:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
100% zdalnie lub Wwa

Klient: firma zajmuj膮ca si臋 tworzeniem us艂ug i rozwi膮za艅 dla funduszy inwestycyjnych, emerytalnych, firm ubezpieczeniowych, bank贸w itp.
Zadania: Rozw贸j platformy do generowania rozbudowanych rozwi膮za艅 klasy Enterprise, wdra偶ana w du偶ych organizacjach. 80% rozw贸j/20% utrzymanie. Wsp贸艂praca z zespo艂ami biznesowymi, product ownerami, analitykami. Backend 60%/40% frontend.

Wymagania g艂贸wne:
Minimum 2 lata do艣wiadczenia
.NET, C#, TypeScript, JavaScript, HTML5/CSS, Angular
Komunikatywny angielski

Stos u偶ywany przy pracy i technologie mile widziane: T-SQL, PL/SQL, Elasticsearch, EventStore, REST, OAuth, Git, RabbitMQ, WebSphere MQ, .NET Core, ASP.NET, WebAPI, WCF, WPF, Azure

Oferujemy
B2B z urlopem do 17k netto+VAT w zale偶no艣ci od do艣wiadczenia (lub UoP)
Szkolenia wew/zew, multisport, opieka medyczna, elastyczne godziny pracy itd
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶