Regular React Developer

Dorwij Nerda

12000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
JavaScript:
Regular
ReactJs:
Regular
Webpack. Grunt. Gulp:
Regular
Rest API. GraphQL.:
Regular
J臋zyk angielski:
Miasta
Zdalnie, Krak贸w, Rzesz贸w, Wroc艂aw
Opis
.NET Developer聽Krak贸w/Rzesz贸w/Wroc艂aw/Praca Zdalna聽

Buduj i rozwijaj jedn膮 z najlepszych platform Saas, kt贸ra 艂膮czy sklepy internetowe, systemy ERP i wszelkie inne pakiety z europejskimi rynkami internetowymi.聽

Pracuj przy projektach z eBay, Amazon, Bol.com, Cdiscount, Carrefour, czy Blokker! Te nazwy to gwarancja braku nudy, ci膮g艂ego poszukiwania udoskonale艅 i permanentnego nad膮偶ania za najnowszymi trendami w bran偶y IT.聽聽

Miejsce Pracy

Mo偶esz pracowa膰 w jednym z naszych biur: Krak贸w/Rzesz贸w/Wroc艂aw/Pozna艅, b膮d藕 pozosta膰 w trybie Home Office.聽

Wynagrodzenie

10.000-16.000 z艂 B2B (dopuszczamy inne formy zatrudnienia) Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami ch臋tnie je przeanalizujemy.聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Rozwijanie integracji z platformami internetowymi,
  • Tworzenie nowych, przyjaznych dla u偶ytkownika i inteligentnych funkcji produktu,聽
  • Praca nad skalowalnym rozwi膮zaniem SaaS z du偶ymi zbiorami danych,
  • Przygotowanie dokumentacji,utrzymanie aktualnego kodu (refaktoryzacja),聽
  • Wsp贸艂praca mi臋dzyzespo艂owa.聽

Czego oczekujemy?

  • Dobrej umiej臋tno艣ci programowania w C#, ASP.NET, MVC (min. 2 lata do艣wiadczenie komercyjnego),聽
  • Rozleg艂ej znajomo艣膰 programowania obiektowego (OOP) i wzorc贸w projektowych,聽
  • Dobrej znajomo艣ci typ贸w kolekcji i LINQ,聽
  • Do艣wiadczenia z us艂ugami internetowymi (REST, SOAP),
  • Do艣wiadczenia w pracy z platformami SaaS,
  • Praktycznej wiedzy zwi膮zanej z bazami danych MSSQL, SQL Server i innymi bazami danych (Redis, ElasticSearch),
  • Znajomo艣ci framework贸w JavaScript Angular/Vue/React,聽
  • Do艣wiadczenia z frameworkami DI (SimpleInjector, StructureMap, .NET core DI)
  • Do艣wiadczenia w tworzeniu stron internetowych, baz danych i API,聽
  • Wysokiej motywacji i umiej臋tno艣ci samodzielnej pracy,
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego pozwalaj膮cej na swobodn膮 komunikacj臋,
  • Mile widziane jest wcze艣niejsze do艣wiadczenie w e-commerce i integracjach system贸w oraz聽 w pracy z CI/CD.聽

Co mo偶esz zyska膰?

  • Bycie cz臋艣ci膮 wspania艂ego zespo艂u wykwalifikowanych, do艣wiadczonych i pe艂nych pasji programist贸w, w kt贸rych liczy si臋 Twoja opinia,聽
  • Wynagrodzenie na poziomie 120.000-192.000z艂 rocznie,聽
  • Pakiet szkoleniowy (konferencje i szkolenia bran偶owe + lekcje j臋zykowe),
  • Prac臋 w 艣rodowisku ceni膮cym r贸wnowag臋 mi臋dzy 偶yciem zawodowym a prywatnym - mo偶liwe s膮 elastyczne godziny pracy i praca zdalna,
  • Multisport i prywatna opieka medyczna,聽
  • Przyjazna atmosfera mi臋dzyludzka przy min. wsp贸lnych pi膮tkowych pizzach, pi艂karzykach, czy imprezach integracyjnych.

聽nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶