Junior IT Sourcer

Dorwij Nerda

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Komunikatywno艣膰:
Regular
J臋zyk angielski:
Regular
Rekrutacja:
Mile widziane
Miasta
Zdalnie
Opis
Junior IT Sourcer聽Home Office聽

Dorwij Nerda to techniczna agencja rekrutacyjna specjalizuj膮ca si臋 w bran偶y IT. R贸偶norodno艣膰 projekt贸w sprawia, 偶e ka偶dy dzie艅 jest inny i niesie ze sob膮 spor膮 dawk臋 wiedzy i do艣wiadczenia.聽

Je艣li w艣r贸d Twoich marze艅 zawodowych jest wej艣cie w bran偶臋 rekrutacji IT聽 i szukasz odpowiedniego miejsca na zdobycie solidnej dawki wiedzy merytorycznej po艂膮czonej z praktyk膮 - ta opcja sta偶u b臋dzie dla Ciebie idealna!聽

Miejsce Pracy

Pracujemy w trybie zdalnym. Naszymi g艂贸wnymi 艣cie偶kami kontaktu jest Slack i Google Meets.聽

Wynagrodzenie

Oparte na wysokim success fee聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Aktywny direct search w oparciu o LinkedIn, Facebook, X-Ray Search oraz boolean search,
  • Przygotowywanie ofert pracy i publikacja na jobboardach,
  • Tworzenie raport贸w i dokumentacji wewn臋trznej,聽聽
  • Wst臋pna selekcja kandydat贸w,聽
  • Wsparcie zespo艂u w codziennych wyzwaniach.聽

Czego oczekujemy?

  • Ch臋ci rozwoju w kierunku rekrutera IT,聽
  • Wysokiej orientacji na realizacj臋 celu,聽
  • Doskona艂ych umiej臋tno艣ci komunikacyjnych,
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego w stopniu umo偶liwiaj膮cym swobodn膮 rozmow臋,
  • Mile widziane wcze艣niejsze do艣wiadczenia w rekrutacjach, HR, lub marketingu,
  • Mile widziane wykszta艂cenie z zakresu ZZL, psychologii, socjologii,聽
  • Znajomo艣膰 marketingu social medi贸w by艂aby 艣wietnym dodatkiem.聽

Co mo偶esz zyska膰?

  • Do艣wiadczenie w bran偶y rekrutacji IT, oraz poznanie jej od 艣rodka - po艂owa zespo艂u to aktywni programi艣ci,聽
  • Dost臋p do materia艂贸w szkoleniowych i darmowy kurs rekrutera IT,聽聽
  • Wsparcie Buddyiego, kt贸ry przeprowadzi Ci臋 przez onboarding i b臋dzie Ci towarzyszy艂 w codziennej pracy,聽
  • Elastyczno艣膰 pracy w trybie HO z jasno okre艣lonym z g贸ry success fee za ka偶de zadanie,聽
  • Szanse na awans na stanowisko Rekrutera IT聽 i pozostanie w strukturach firmy na d艂ugie lata ;) .聽

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶