Frontend Developer

Dorwij Nerda

18000 - 24000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
JavaScript:
Regular
React:
Regular
Redux:
Regular
NPM i webpack.:
Regular
GIT. HTML. CSS:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

Kiedy my cz臋sto siedzimy przy wsp贸lnym obiedzie z rodzin膮, oni - kierowcy zawodowy, gdzie艣 tam pokonuj膮 kolejne kilometry.聽

Kiedy my obchodzimy 艣wi臋ta, oni - kierowcy zawodowi, wci膮偶 s膮 gdzie艣 w podr贸偶y.聽

A gdyby tak popracowa膰 przy produkcie 艂膮cz膮cym komputery pok艂adowe transportu gabarytowego ze wszystkimi ogniwami 艂a艅cucha dostaw w celu lepszej koordynacji i planowania ich dzia艂a艅? A gdyby tak wspom贸c ich w聽 usprawnieniu pracy wielu zaanga偶owanych w te procesy ludzi?聽聽

Do tej nios膮cej niesamowit膮 warto艣膰 dla bran偶y transportowej dru偶yny, potrzebujemy samodzielnego, niezale偶nego, proaktywnego聽Frontend Developera!聽

Miejsce Pracy

Praca w trybie HO, z mo偶liwo艣ci膮 pracy z wroc艂awskiego biura.聽

Wynagrodzenie

18 000 - 24 000 PLN netto / ms聽 - B2B

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Projektowanie i rozwijanie nowych funkcji we wsp贸艂pracy z projektantem UX/UI i Product Ownerem,
  • Uczestnictwo w ustalaniu dobrych praktyk i standard贸w kodowania dla obszaru Frontend,
  • Optymalizacja wydajno艣ci aplikacji,聽
  • Badanie zadowolenia klient贸w przy nowych funkcjonalno艣ciach.

Czego oczekujemy?

  • Samodzielno艣ci w pracy z聽JavaScript, React, Redux聽(min.ok. 2 lat),聽
  • Dobrej znajomo艣ci聽GIT, HTML, CSS,
  • Swobodnego poruszania si臋 po 艣rodowisku聽NPM i webpack,聽
  • Znajomo艣膰 HERE Maps / Ant Design / Styled Components / Thunks聽 / ESLint / TypeScript / OAuth2 / CI/CD (AWS S3, Cloudfront, Bitbucket pipelines) / Figma b臋dzie du偶ym atutem,聽
  • Mile widziane do艣wiadczenie w Java lub BDD/DDD.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Satysfakcj臋 budowy i udoskonalania produktu, na kt贸ry czeka艂a ca艂a bran偶a transportowa,聽
  • Wynagrodzenie roczne na poziomie 216.000 - 288.000 z艂 przy B2B,聽聽
  • Prac臋 w wysoko wyspecjalizowanym zespole,聽
  • Prac臋 w trybie zdalnym b膮d藕 hybrydowym,聽
  • Projekty, w kt贸rych nie ma miejsca na nud臋!

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶