React Developer

Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
React.js:
Regular
CORS:
Regular
MySQL:
Regular
HTTP:
Regular
REST API:
Regular
Redis:
Regular
NoSQL (MongoDB).:
Mile widziane
Typescript:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Opis
React DeveloperWroc艂aw/Hybrydowo

Nie znosisz nudy? Doceniasz r贸偶norodno艣膰 projekt贸w? Pasjonuje Ci臋 tworzenie nietuzinkowych interfejs贸w?

Ta oferta jest w艂a艣nie dla Ciebie.

Dynamicznie rozwijaj膮ca si臋 firmy bran偶y e-commerce poszukuje zmotywowanego React Developera, kt贸remu nie straszne 偶adne nowe wyzwanie.

Miejsce Pracy

Wroc艂aw - praca w trybie hybrydowym.

Wynagrodzenie

9 000 - 18 000 PLN netto/ms B2B

8 000 - 15 000 PLN brutto/ms UoP

Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami przeanalizujemy Twoj膮 propozycj臋.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Udoskonalenie istniej膮cego systemu integracji,
  • Tworzenie front-endu dla serwisu www, aplikacji i strony l膮dowania,
  • Adaptacja wygl膮du i zachowania stron pod k膮tem przegl膮darek www oraz urz膮dze艅 mobilnych,
  • Wdra偶anie nowego UX oraz wprowadzanie ulepsze艅.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2-letniego do艣wiadczenia w pracy z React.js,
  • Znajomo艣ci b艂臋d贸w Cross-Origin Resource Sharing (CORS),
  • Znajomo艣ci silnika bazy danych MySQL,
  • Znajomo艣ci protoko艂u HTTP,
  • Znajomo艣ci REST API,
  • Umiej臋tno艣ci wykorzystywania Redisa,
  • Mile widziane: NoSQL (MongoDB) oraz podstawowa znajomo艣膰 Typescript.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umow臋 o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Roczne wynagrodzenie na poziomie 108 000 - 216 000 PLN przy B2B lub 96 000 - 180 000 PLN przy UoP
  • Prac臋 zdaln膮 w domowym zaciszu lub w nowoczesnym biurze w centrum Wroc艂awia z wieloma udogodnieniami,
  • Wysokiej jako艣ci sprz臋t, kt贸ry zapewni komfort pracy,
  • Wiele mo偶liwo艣ci, aby rozwija膰 w艂asny potencja艂 m.in. dzi臋ki literaturze fachowej dopasowanej do Twoich potrzeb,
  • Prac臋 w pozytywnej atmosferze- zgrany zesp贸艂 stawiaj膮cy na otwarto艣膰 i sprawn膮 komunikacj臋,
  • Aromatyczn膮 kaw臋 i dodatkowe atrakcje takie jak pi艂karzyki :)

nr KRAZ naszej agencji czyli 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶