Tester Automatyzuj膮cy (C# lub JS)

Dorwij Nerda

5000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Regular
JavaScript:
Regular
Kiwi TCMS:
Regular
Redmine:
Regular
GIT:
Regular
ISTQB:
Mile widziane
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

Stawiamy na innowacyjne i oryginalne rozwi膮zania. Doceniamy osoby pracuj膮ce z pasj膮, kt贸re potrafi膮 zarazi膰 swoim entuzjazmem innych. Tworzymy dynamiczne i otwarte 艣rodowisko pracy, w kt贸rym ka偶dy mo偶e rozwija膰 swoje umiej臋tno艣ci poprzez wzajemne dzielenie si臋 wiedz膮.

Je艣li Tobie r贸wnie偶 bliskie s膮 te warto艣ci aplikuj ju偶 dzi艣 na stanowisko Testera Automatyzuj膮cego (C# lub JS) i zosta艅 cz臋艣ci膮 zespo艂u najwi臋kszego integratora system贸w e-commerce do ERP w Polsce.

Miejsce Pracy

Wroc艂aw. Praca w trybie hybrydowym.

Wynagrodzenie

7 000 - 14 000 PLN brutto/ms UoP

5 000 - 10 000 PLN netto/ms B2B

Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami przeanalizujemy Twoj膮 propozycj臋.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie scenariuszy test贸w (w tym okre艣lenie, kt贸re testy mo偶na zautomatyzowa膰)
  • Projektowanie i pisanie skrypt贸w wykorzystywanych w automatyzacji test贸w
  • Testowanie integracyjne w zakresie dost臋pnych us艂ug,
  • Analizowanie i interpretowanie wynik贸w test贸w, formu艂owanie wniosk贸w i przygotowywanie raport贸w
  • Testowanie narz臋dzi wykorzystywanych przez inne zespo艂y.

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej 3-letniego do艣wiadczenia w automatyzacji test贸w dla aplikacji webowych
  • Umiej臋tno艣ci programowania C# lub JavaScript聽
  • Znajomo艣膰 systemu zarz膮dzania testami (preferowany Kiwi TCMS)
  • Umiej臋tno艣ci obs艂ugi issue trackera (w szczeg贸lno艣ci Redmine)
  • Znajomo艣ci systemu kontroli wersji (najlepiej GIT)
  • Znajomo艣ci SQL na poziomie podstawowym
  • Znajomo艣膰 standard贸w oceny jako艣ci oprogramowania
  • Umiej臋tno艣ci oceny oprogramowania pod wzgl臋dem jako艣ci oraz analizy defekt贸w,
  • Mile widziane: certyfikat ISTQB

Co mo偶esz zyska膰?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umow臋 o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Roczne wynagrodzenie na poziomie 84 000 - 168 000 PLN przy UoP lub 60 000 - 120 000 PLN przy B2B
  • Prac臋 zdaln膮 w domowym zaciszu lub w nowoczesnym biurze w centrum Wroc艂awia z wieloma udogodnieniami,
  • Wysokiej jako艣ci sprz臋t, kt贸ry zapewni komfort pracy,
  • Wiele mo偶liwo艣ci rozwoju zawodowego m.in. dzi臋ki literaturze fachowej dopasowanej do Twoich potrzeb oraz poszerzaniu kwalifikacji
  • Mo偶liwo艣膰 kreowania聽 w艂asnych standard贸w jako艣ci
  • Prac臋 w pozytywnej atmosferze- zgrany zesp贸艂 stawiaj膮cy na otwarto艣膰 i sprawn膮 komunikacj臋,
  • Aromatyczn膮 kaw臋 i dodatkowe atrakcje takie jak pi艂karzyki :)

nr KRAZ naszej agencji czyli 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶