DevOps Engineer

Dorwij Nerda

10000 - 25000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
AWS:
Regular
IaaC:
Regular
Kubernetes:
Regular
Docker:
Regular
CI/CD:
Regular
Git:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Je艣li cenisz autonomi臋 i mo偶liwo艣膰 wdra偶ania w艂asnych idei, a ponadto masz analityczny umys艂 otwarty na dzielenie si臋 wiedz膮 oraz wsp贸艂prac臋 z innymi, w takim razie jeste艣 w dobrym miejscu.

Zgrany zesp贸艂 specjalist贸w z pasj膮 tworz膮cych rozwi膮zania wspieraj膮ce sprzeda偶 Polskich przedsi臋biorstw pragnie zaprosi膰 do swojego grona DevOps Engineera, z kt贸rym b臋d膮 przemierza膰 niezbadane szlaki.

Miejsce Pracy

Wroc艂aw/Hybrydowo.

Wynagrodzenie

14 000- 25 000 PLN brutto/ms UoP

10 000 - 18 000 PLN netto/ms B2B

Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami przeanalizujemy Twoj膮 propozycj臋.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Kreowanie infrastruktury w chmurze wdra偶anie w jej ramach rozwi膮za艅 przygotowanych przez zespo艂y deweloperskie,
  • Prowadzenie prac R&D z wykorzystaniem nowych technologii w obszarze tworzenia 艣rodowisk rozproszonych,
  • Tworzenie oraz zarz膮dzanie klastrami (Kubernetes),
  • Wykrywanie b艂臋d贸w w infrastrukturze,
  • Wsp贸艂praca z zespo艂ami projektowymi przy tworzeniu 艣rodowisk deweloperskich przeznaczonych do testowania rozwi膮za艅,
  • R&D z wykorzystaniem nowych technologii w obszarze tworzenia 艣rodowisk rozproszonych,
  • Kontrola i administracja rozwi膮za艅 dzia艂aj膮cymi w 艣rodowisku chmurowym,

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2-letniego do艣wiadczenia przy rozwi膮zaniach chmurowych (najlepiej AWS),
  • Umiej臋tno艣ci budowania skalowalnych i bezpiecznych rozwi膮za艅 w chmurze,
  • Do艣wiadczenia w pracy z IaaC (Infrastructure as a Code) Kubernetes oraz systemami konteneryzacji (preferowany Docker),
  • Umiej臋tno艣ci wsp贸艂pracy na bazie metodyki Continuous Integration oraz Continuous Delivery (CI/CD),
  • Znajomo艣ci systemu kontroli wersji np. Git,
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym zapoznanie si臋 z dokumentacj膮.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umow臋 o prac臋 lub B2B,
  • Mo偶liwo艣膰 pracy w domowym zaciszu lub nowoczesnym biurze w centrum Wroc艂awia z wieloma udogodnieniami,
  • Roczne zarobki na poziomie 168 000 - 300 000 PLN przy UoP lub 120 000 - 216 000 PLN聽 przy B2B,
  • Mo偶liwo艣膰 wdra偶ania w艂asnych pomys艂贸w,
  • Realny wp艂yw na kreowanie kultury organizacyjnej,
  • Komfort pracy, dzi臋ki nowoczesnemu sprz臋towi wysokiej jako艣ci,
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego poprzez pog艂臋bianie umiej臋tno艣ci i poszerzanie kwalifikacji,
  • Pozytywn膮 atmosfer臋 pracy w zgranym zespole :)

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶