Programista .NET / .NET Developer

Polska

10000 - 15000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Tworzymy najlepszy system sprzeda偶y online B2B - technologia asp.net mvc / .net core + api rest.

Pracujemy nad w艂asnym produktem - sami okre艣lamy wymagania jakie chcemy zrealizowa膰.

Programi艣ci maj膮 dowolno艣膰 w wyborze komponent贸w nad jakimi b臋d膮 pracowa膰. Nie jeste艣my agencj膮 kt贸ra wynajmuje zesp贸艂 dla innych firm.

G艂贸wnie pracujemy nad algorytmami w backendzie - stosunkowo ma艂o mamy do czynienia z technologiami frontowymi (js, react itp.). Du偶o czasu przeznaczamy na dopracowanie i optymalizacj臋 dzia艂aj膮cych mechanizm贸w.

Cenimy stabilny rozw贸j i dok艂adno艣膰 prac - wa偶niejszy jest czysty i dobry kod ni偶 terminowe oddanie funkcji.

Praca zdalna lub w biurze:

Godziny pracy sam sobie wybierz :)

Mo偶esz pracowa膰 w naszych biurach (Cz臋stochowa i Krosno) lub 100% zdalnie.
Je艣li pracujesz zdalnie, raz na jaki艣 czas chcemy si臋 spotka膰 fizycznie - zanim wy艣lesz CV zastan贸w si臋 czy jest to dla Ciebie mo偶liwe.

Czego wymagamy:

- do艣wiadczenia
- najwy偶szej jako艣ci kodu
- pracy na 100% - nie aplikuj do nas je艣li szukasz pracy dorywczej lub dodatkowej
- d艂ugoterminowej wsp贸艂pracy
- uczciwo艣ci

Etapy rekrutacji:聽

wysy艂asz do nas CV - dostajesz zadanie do zrobienia (na oko艂o 4h)
odsy艂asz rozwi膮zanie zadania
w ci膮gu kilku dni kontaktujemy si臋 z Tob膮 telefonicznie i ustalamy warunki zatrudnienia - koniecznie umie艣膰 w swoim CV numer telefonu oraz email
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶