Tester Oprogramowania

Polska

4000 - 6000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
testowanie:
Regular
sql:
Regular
Python:
Junior
Miasta
Krak贸w
Firma ELTE GPS Sp. z o.o. b臋d膮ca liderem w produkcji i wdra偶aniu system贸w monitoringu oraz lokalizacji pojazd贸w, wykorzystuj膮cych technologie GPS i GPRS, poszukuje na stanowisko: Tester oprogramowania

Jako tester oprogramowania b臋dziesz zajmowa艂/a si臋:
- wykonywaniem test贸w eksploracyjnych, funkcjonalnych oraz integracyjnych oprogramowania
- sprawdzaniem zgodno艣ci zaimplementowanych rozwi膮za艅 z wymaganiami,
- analiz膮 i raportowaniem wykrytych b艂臋d贸w,
- tworzeniem narz臋dzi wspomagaj膮cych proces testowy,
- utrzymywaniem i rozwijaniem przypadk贸w oraz scenariuszy testowych,
- dbaniem o jako艣膰 tworzonych produkt贸w.

Co chcemy Ci zaoferowa膰:
- niekorporacyjny styl pracy w艣r贸d os贸b o ciekawych do艣wiadczeniach i zainteresowaniach,
- prac臋 w firmie b臋d膮cej liderem w swojej bran偶y,
- zatrudnienie w wymiarze pe艂nego etatu,
- warunki finansowe adekwatne do umiej臋tno艣ci i do艣wiadczenia,
- ciekawe, innowacyjne, zr贸偶nicowane projekty,
- rozw贸j poprzez ambitne zadania i autonomi臋 dzia艂ania,
- elastyczne godziny pracy,
- kart臋 Multisport, imprezy integracyjne i sportowo-rekreacyjne.

Czego oczekujemy:
- wykszta艂cenie techniczne,
- podstawowa wiedza z zakresu elektroniki,
- og贸lna znajomo艣膰 procesu testowego
- znajomo艣膰 podstaw MySQL,
- umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia,
- samodzielno艣膰 w dzia艂aniu,
- znajomo艣膰 j. ang pozwalaj膮ca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:
- znajomo艣膰 standard贸w testowania (ISTQB),
- podstawy programowania w Python,
- znajomo艣膰 narz臋dzi wspomagaj膮cych proces testowania,
- wiedza odno艣nie najnowszych trend贸w technologicznych
- zaanga偶owanie, pomys艂owo艣膰, nieszablonowe my艣lenie
- ch臋膰 samodzielnego poszerzania wiedzy
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶