Administrator IT

Polska

13000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
git:
Regular
jira:
Regular
linux-debian:
Regular
administrator:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Poszukujemy administratora, kt贸ry do艂膮czy do niewielkiego zespo艂u odpowiedzialnego za infrastruktur臋 IT.

Zadania:
  • konfigurowanie, monitorowanie i utrzymywanie serwer贸w (sprz臋tu) i oprogramowania wspieraj膮cego dewelopment (m.in. Jira, Jenkins, GitLab, Kubernetes),
  • wykonywanie niezb臋dnej rekonfirugracji sieci 艂膮cz膮cej serwerownie i po艂膮czenia tunelowe do klient贸w
  • instalacja system贸w wspieraj膮cych produktywno艣膰 zespo艂贸w,
  • utrzymywanie i testowanie plan贸w biznesowej ci膮g艂o艣ci dzia艂ania firmy.

Wymagania:

  • 4 lata do艣wiadczenia na stanowisku Administratora IT,
  • bardzo dobra znajomo艣膰 administracji systemami z rodziny Linux: (Ubuntu, CentOS),
  • znajomo艣膰 zagadnie艅 sieciowych, pozwalaj膮ca na rekonfiguracj臋 posiadanych rozwi膮za艅,
  • znajomo艣膰 zagadnie艅 wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego oraz rozwi膮za艅 kontenerowych,
  • znajomo艣膰 zagadnie艅 utrzymania system贸w wspieraj膮cych zesp贸艂 deweloperski: Jira, Jenkins, Gitlab, Artifactory.
Mile widziane:

  • znajomo艣膰 narz臋dzi monitorowania (Zabbix),
  • znajomo艣膰 infrastruktury HP Blade Server,
  • znajomo艣膰 rozwi膮za艅 chmurowych - w zakresie maszyn wirtualnych i us艂ug,
  • znajomo艣膰 rozwi膮za艅 kontenerowych: Docker, Ansible, Helm, Kubernetes.
Oferujemy:

  • d艂ugofalow膮 wsp贸艂prac臋,
  • udzia艂 w licznych wydarzeniach firmowych,
  • benefity (opieka zdrowotna, Multisport).
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶