Technical Business Analyst (Data Science)

Polska

10000 - 17000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:
  • Pe艂nienie funkcji 艂膮cznika pomi臋dzy wewn臋trznymi i zewn臋trznymi interesariuszami projektu,聽
  • Nawi膮zanie efektywnych relacji聽 z聽 interesariuszami, aby uzyska膰 dog艂臋bne zrozumienie priorytet贸w biznesowych i wspiera膰 dostarczanie warto艣ci biznesowej,
  • Gromadzenie, analizowanie, modelowanie i dokumentowanie wymaga艅 funkcjonalnych i systemowych,
  • Gromadzenie, analizowanie i dokumentowanie wymaga艅 biznesowych,
  • Ustalanie priorytet贸w zada艅 z zespo艂em w celu spe艂nienia wszystkich wymaga艅.

Wymagania:

  • Min. 2 lata do艣wiadczenia w analizach biznesowych i projektach dostarczaj膮cych rozwi膮zania IT,聽
  • Do艣wiadczenie w rozumieniu cyklu 偶ycia oprogramowania: zbieranie wymaga艅, projektowanie funkcjonalne i techniczne, tworzenie oprogramowania, testy, wdra偶anie,
  • Znajomo艣膰 proces贸w, technik i narz臋dzi analizy biznesowej,
  • 艢wietne umiej臋tno艣ci analityczne i kreatywno艣膰 w rozwi膮zywaniu problem贸w,
  • Umiej臋tno艣ci komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Umiej臋tno艣ci organizacyjne i zarz膮dzania czasem,
  • Praktyczna znajomo艣膰 BPMN,
  • Do艣wiadczenie w pracy z u偶ytkownikami biznesowymi.

Klient oferuje:
  • Mo偶liwo艣膰 uczenia si臋 od najlepszych ekspert贸w na rynku,
  • Prac臋 dla presti偶owych marek,
  • Innowacyjne i wymagaj膮ce projekty,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prac臋 zdaln膮.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶