Java Technical Architect

Do 28000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Senior
Typescript:
Regular
Javascript:
Regular
project-management:
Regular
cloudcomputing:
Miasta
Zdalnie
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: e-Commerce
  • Siedziba firmy: Gliwice, Wroc艂aw, Warszawa
  • Obszar projektu: praca deweloperska z zespo艂em projektowym nad produktem dla jednego z globalnych klient贸w
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • J臋zyk angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Wynagrodzenie: 28 k netto B2B/ miesi膮c lub umowa o prac臋 18-23 k brutto
Opis stanowiska:
  • Codzienna praca deweloperska z zespo艂em projektowym nad produktem dla jednego z globalnych klient贸w
  • Projektowanie systemu na poziomie architektury
  • Zrozumienie zale偶no艣ci budowanego systemu w kontek艣cie innych system贸w sk艂adaj膮cych si臋 na finalne rozwi膮zanie
  • Uczestnictwo w rozmowach z klientem
  • Analiza b艂臋d贸w i problem贸w
  • Kreowanie nowych rozwi膮za艅 udost臋pnianych w firmie
  • Uczestniczenie w wyborze technologii
  • Wsp贸艂praca z: zespo艂em projektowym oraz klientem
Wymagania:
  • Kilkuletnie do艣wiadczenie w projektowaniu i wdra偶aniu system贸w
  • Rozleg艂a wiedza techniczna na temat system贸w korporacyjnych i integracji oprogramowania
  • Do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu projektami
  • Umiej臋tno艣膰 rozwi膮zywania z艂o偶onych problem贸w
  • Znajomo艣膰 Java, JavaScript, TypeScript
  • Wiedza na temat sprz臋tu komputerowego, system贸w sieciowych, rozwi膮za艅 chmurowych (AWS, Azure, GCP)
  • Do艣wiadczenie w skalowalno艣ci rozwi膮za艅
  • Umiej臋tno艣膰 analizy, oceny i wyboru odpowiedniego oprogramowania lub sprz臋tu oraz metody integracji
  • Mile widziane do艣wiadczenia w mierzeniu wydajno艣ci zmodernizowanego lub nowo zainstalowanego systemu
Oferujemy:
  • Prac臋 na pe艂ny etat na umow臋 o prac臋 lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prac臋 nad najnowocze艣niejszymi technologiami i dynamicznie rozwijaj膮cymi si臋 projektami e-commerce
  • Prywatn膮 opiek臋 zdrowotn膮, kart臋 MultiSport, ubezpieczenie na 偶ycie
  • Kurs j臋zyka angielskiego
  • Mo偶liwo艣ci rozwoju zawodowego: szkolenia, certyfikaty, uczestnictwo w konferencjach
  • Dost臋p do firmowej biblioteki
  • Regularne imprezy integracyjne
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶