Specialista ds. wsparcia IT

B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
MS Windows:
Junior
MS Outlook:
Junior
Skype:
Junior
Active Directory:
Junior
Lync:
Junior
MS Office:
Junior
LAN/WAN:
Junior
Wi-fi:
Junior
Miasta
Warszawa

Na tym stanowisko będziesz odpowiedzialny za realizację zadań i projektów w obszarze utrzymania stanowisk roboczych i urządzeń mobilnych: komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, drukarek (m.in.. DELL, HP, Lenovo, Apple, Samsung), serwerów, systemów operacyjnych, sieci (Windows, Linux, Cisco, Azure, AWS), baz danych (SQL, ORACLE) oraz aplikacji (SCCM, ServiceNow, Zabbix, O365, D365.

Posiadamy partnerstwa z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania takimi jak: Microsoft, Google, IBM, Service NOW.

Obecnie poszukujemy Specjalistów do spraw wsparcia IT na gotowych do realizacji zadań:

  • wyjazdowych na ternie kraju i zagranicznych
  • stacjonarnych z biura klienta albo jednego z naszych oddziałów
  • realizowanych w trybie pracy zmianowej
  • W zależności od Twojego doświadczenia, preferencji co do formy zatrudnienia, rodzajów zadań oraz oczekiwań finansowych gwarantujemy możliwości dalszego rozwoju.

Twoje zadania

  • Wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych – związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym
  • Poznanie mechanizmów monitoringu i analizy infrastruktury IT
  • Realizowanie zadań zgodnie z międzynarodowymi standardami świadczenia usług informatycznych ITIL, PRINCE2, ISO 9000, ISO 27000
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.