Tester oprogramowania wbudowanego

Polska

8000 - 13000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Trójmiasto
Poszukujemy Testera oprogramowania wbudowanego, który dołączy do firmy tworzącej rozwiązania informatyczne oraz świadczącej usługi związane z oprogramowaniem dla Klientów różnych branż.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie testów manualnych,
  • Diagnoza i raportowanie znalezionych błędów,
  • Przygotowanie środowisk testowych.

Oczekiwania:
  • Minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania,
  • Wiedza i rozumienie teorii testowania (preferowane potwierdzenie certyfikatem ISTQB),
  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje.

Mile widziane:
  • Obsługa oscyloskopu
  • Obsługa Wiresharka (lub innej aplikacji do obserwowania ramek ETH)

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie do 10 000 zł brutto UoP lub do 13 000 zł netto B2B,
  • Pracę z biura w Gdańsku lub zdalnie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dofinansowanie nauki języków obcych,
  • Ubezpieczanie, opieka medyczna, pakiet sportowy,
  • Budżet szkoleniowy.

Proces rekrutacyjny:
1.       Krótka rozmowa telefoniczna z Kingit – podsumowanie dotychczasowego doświadczenia (ok 15-20 minut).
2.       Rozmowa online z firmą ok 1,5h.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.