Analityk Biznesowy / Analityk Biznesowo-Systemowy

Polska

8000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Poznań
Poszukujemy Analityka Biznesowego, który dołączy do firmy zajmującej się programowaniem, sprzedażą infrastruktury IT, projektowaniem i budową sieci szerokopasmowych oraz inwestycjami w nieruchomości. Firma współpracuje z samorządami, szkołami i uczelniami wyższymi oraz z podmiotami prywatnymi. Analityk Biznesowy dołączy do projektu wdrożenia systemu dziekanatowego na Uczelniach.

Oczekiwania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zbierania, syntetyzowania i dokumentowania wymagań biznesowych,
  • umiejętność prowadzenia warsztatów (np. jako forma zbierania wymagań),
  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków z danych biznesowych,
  • umiejętność analizy powiązań systemowych i rekomendacji rozwiązań technologicznych i/lub systemowych, powiązań bazodanowych,
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych (znajomość BPMN),
  • umiejętność praktycznego wykorzystania podstawowych diagramów UML (diagram czynności, stanów, przypadków użycia),
  • umiejętność komunikowania się z różnymi interesariuszami projektu (strona biznesowa i techniczna),
  • umiejętność prezentacji konceptów rozwiązań oraz argumentowania,
  • samodzielność, inicjatywa oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • myślenie produktowe i systemowe,
  • doświadczenie pracy w Scrumie,
  • znajomość Jira i Confluence,
  • doświadczenie w testach funkcjonalnych.

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie wymagań biznesowych i/lub systemowych,
  • odkrywanie i mapowanie procesów biznesowych (mapy, diagramy, tabele),
  • proponowanie rozwiązań dla zidentyfikowanych potrzeb biznesowych,
  • identyfikacja ryzyk biznesowych i systemowych dla proponowanych rozwiązań,
  • przekazywanie wymagań zespołowi developerskiemu,
  • weryfikacja wdrażanych rozwiązań pod kątem zgodności z wymaganiami,
  • wspieranie wdrożeń systemów i ich integracji z systemami zewnętrznymi.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie na poziomie 8 000 – 14 000 zł netto B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • udział w ciekawych projektach z branży IT.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.