Magento 2 Backend Developer

Illustro s.c.

Regular
Senior
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
10 - 24
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Magento:
Regular
MySQL:
Regular
GIT:
Regular
PSR:
Mile widziane
SOLID:
Zdalnie, Katowice, 艁贸d藕, Opole, Ruda 艢l膮ska, Wroc艂aw, Zabrze, Bielsko Bia艂a, Bydgoszcz, Bytom, Cz臋stochowa, D膮browa G贸rnicza, Gliwice

Dla naszego Klienta, firmy z bran偶y IT SMART MAGE, dzia艂aj膮cej na rynku od ponad 10 lat, zajmuj膮cej si臋 kompleksowym wdra偶aniem stron internetowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Siedziba firmy: Opole

Opis stanowiska:

聽聽聽聽聽聽聽聽 Programowanie nowych funkcjonalno艣ci na platformie Magento

聽聽聽聽聽聽聽聽 Wdra偶anie sklep贸w internetowych od podstaw

聽聽聽聽聽聽聽聽 Reagowanie na zg艂oszenie o istniej膮cych problemach

聽聽聽聽聽聽聽聽 Przeprowadzanie Code Review

聽聽聽聽聽聽聽聽 Przygotowywanie dokumentacji technicznej

聽聽聽聽聽聽聽聽 Doradztwo w zakresie sporz膮dzania ofert dla dzia艂u sprzeda偶y

聽聽聽聽聽聽聽聽 Proponowanie nowych rozwi膮za艅 dla firmy

Wymagania:

聽聽聽聽聽聽聽聽 Minimum 2-letnie do艣wiadczenie w komercyjnym zastosowaniu Magento

聽聽聽聽聽聽聽聽 Do艣wiadczenie z obiektowym PHP 7

聽聽聽聽聽聽聽聽 Do艣wiadczenie w pracy z GITem

聽聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣膰 standard贸w PSR, SOLID itd.

聽聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣膰 MySQL

聽聽聽聽聽聽聽聽 Komunikatywno艣膰 i umiej臋tno艣膰 pracy zespo艂owej

聽聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie min. B1

Mile Widziane:

聽聽聽聽聽聽聽聽 Certyfikat Magento

聽聽聽聽聽聽聽聽 Do艣wiadczenie w pracy z GraphQL, SOAP, Rest

聽聽聽聽聽聽聽聽 Do艣wiadczenie w pracy z Dockerem, Wardenem

聽聽聽聽聽聽聽聽 Umiej臋tno艣膰 pisania test贸w

聽聽聽聽聽聽聽聽 Do艣wiadczenie w pracy z Elisticsearch, Varnish

Oferujemy:

聽聽聽聽聽聽聽聽 Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej

聽聽聽聽聽聽聽聽 Konkurencyjne wynagrodzenie

聽聽聽聽聽聽聽聽 Zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋 lub B2B

聽聽聽聽聽聽聽聽 Premia roczna zale偶na od wypracowanego zysku

聽聽聽聽聽聽聽聽 Elastyczne godziny pracy

聽聽聽聽聽聽聽聽 Swobodna atmosfera i niekorporacyjny klimat

聽聽聽聽聽聽聽聽 Firmowy lunch w ka偶dy pi膮tek

聽聽聽聽聽聽聽聽 Imprezy integracyjne

聽聽聽聽聽聽聽聽 Lekcje j臋zyka angielskiego

聽聽聽聽聽聽聽聽 Dost臋p do ubezpieczenia medycznego oraz kart臋 MultiSport

聽聽聽聽聽聽聽聽 Mo偶liwo艣膰 realizowania w艂asnych koncepcji i realny wp艂yw na przebieg projekt贸w

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Karolina Cybulska, tel.: 604 411 788

Wy艣lij CV
Jeszcze nikt nie wzi膮艂 udzia艂u w tej rekrutacji. Zosta艅 pierwszym kandydatem
Wype艂nienie formularza oraz przes艂anie CV oznacza zgod臋 na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Wi臋cej o przetwarzaniu danych dowiesz si臋 tutaj. (wymagane)
Zobacz r贸wnie偶