Scrum Master

Polska

16000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
jira:
Regular
scrum-master:
Regular
agile:
Miasta
Rzesz贸w
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: Metalurgiczna
  • Lokalizacja: Rzesz贸w
  • Praca zdalna: Docelowo model hybrydowy do uzgodnienia
  • Podr贸偶e s艂u偶bowe: 10% (Niemcy, obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca聽
  • J臋zyki projektu: angielski
  • Wynagrodzenie: do 16k brutto na umow臋 o prac臋 lub do 20k B2B
Opis stanowiska:
  • Promowanie kultury Agile w zespo艂ach i ca艂ym programie (zespo艂y w Polsce i Niemczech)
  • Aktywna rola w rozwoju oprogramowania od historii u偶ytkownika po projektowanie, wdra偶anie, testowanie i聽wdro偶enie
  • Szkolenie i motywowanie cz艂onk贸w zespo艂u
  • Wspieranie zespo艂u w sprawnej i efektywnej realizacji zwinnego rozwoju
Wymagania:
  • Do艣wiadczenie w roli Scrum Master lub programista z motywacj膮 do obj臋cia takiej roli
  • Entuzjazm zwi膮zany z oprogramowaniem i technologi膮, lud藕mi i wsp贸艂prac膮
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w mi臋dzynarodowym zespole i z mi臋dzynarodowymi klientami
  • My艣lenie analityczne i kreatywno艣膰, skuteczno艣膰 w rozwi膮zywaniu problem贸w
  • Inicjatywa i proaktywno艣膰
  • Do艣wiadczenie z Jira, Gitlab, Confluence
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
  • Dost臋pno艣膰 do okazjonalnych wyjazd贸w s艂u偶bowych (2-6 tygodni w roku)
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu PSM
Oferujemy:
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 start-upu z bezpiecze艅stwem przedsi臋biorstwa przemys艂owego
  • Wiele opcji projektowych z niewielk膮 spu艣cizn膮 w codziennej pracy
  • Nowoczesny sprz臋t z du偶膮 swobod膮 w doborze narz臋dzi rozwojowych
  • Mi臋dzynarodowe projekty i klienci
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Kart臋 Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Nowoczesne biuro
  • Kaw臋, herbat臋, zimne napoje
  • Pok贸j gier
  • Miejsca parkingowe
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶