Analityk Biznesowy

8000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
analiza-biznesowa:
Regular
uml:
Junior
Miasta
Zdalnie, Tr贸jmiasto
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: Finansowa, ubezpieczeniowa, utilities
  • Siedziba firmy: Sopot
  • Obszar projektu: praca z klientami zewn臋trznymi
  • Wielko艣膰 zespo艂u: 10 os贸b
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowo
  • J臋zyk angielski: B1/B2
  • Metodologia: Agile
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • Wynagrodzenie: do 10k brutto na umow臋 o prac臋 lub do 750 netto + VAT/ B2B
Opis stanowiska:
  • Zbieranie i analizowanie wymaga艅 systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)
  • Okre艣lanie i dokumentowanie przypadk贸w u偶ycia system贸w informatycznych
  • Definiowanie interfejs贸w oraz przep艂ywu komunikacji mi臋dzy modu艂ami
  • Tworzenie diagram贸w UML / BPML w zale偶no艣ci od wymaga艅 projektowych
  • Proponowanie rozwi膮za艅 funkcjonalnych oraz rozwi膮za艅 technologicznych we wsp贸艂pracy z Kierownikami Projekt贸w, W艂a艣cicielami Produkt贸w oraz zespo艂em programist贸w
  • Przygotowanie instrukcji i przeprowadzanie szkole艅 dla u偶ytkownik贸w
Wymagania:
  • Do艣wiadczenie w roli analityka (2-3 lata)
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi projektowych i notacji UML
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z pozyskiwaniem wymaga艅 systemowych i przypadk贸w u偶ycia dla projekt贸w IT, modelowaniem architektury, projektowaniem system贸w IT oraz in偶ynieri膮 oprogramowania
  • Znajomo艣膰 metodologii tworzenia dokumentacji system贸w informatycznych
  • Komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomo艣膰 HTML / zasad budowy stron webowych,
  • Do艣wiadczenie w pracy z systemami z bran偶y ubezpieczeniowej, bankowej lub finansowej
  • Do艣wiadczenie w pracy w metodyce Scrum
Oferujemy:
  • R贸偶norodn膮 prac臋 w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie
  • Mo偶liwo艣膰 wsp贸艂tworzenia innowacyjnych projekt贸w
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
  • Kart臋 MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Regularne spotkania ze ekspertami IT i nie tylko
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶