Mid Data Scientist

Polska

15000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Python:
Regular
sql:
Regular
machine-learning:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Poszukujemy Mid Data Scientist, który dołączy do zespołu analitycznego skupiającego się na rozwiązywaniu kluczowych problemów biznesu, takich jak: prognozowanie popytu, testy A-B nowych ofert, dynamiczne ustalanie cen i rekomendacje.

Zakres obowiązków:

·         Rozwój modeli uczenia maszynowego,
·         Przeprowadzanie eksperymentów i testowanie hipotez,
·         Dbałość o sprawne wdrożenie modeli,
·         Wsparcie członków zespołu swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem,
·         Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:

·         Bardzo dobra znajomość Pythona,
·         Doświadczenie w pracy z popularnymi frameworkami ML,
·         Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL,
·         Samodzielność i proaktywność,
·         Chęć rozwoju.

Mile widziane:

·         Doświadczenie w pracy z analitycznymi bazami danych (np. Snowflake, Big Query, Spark),
·         Doświadczenie w pracy z Azure lub innymi środowiskami programistycznymi w chmurze,
·         Doświadczenie w pracy z Docker i Kubernetes.

Oferujemy:

·         Wynagrodzenie na poziomie 15 000 - 18 000 zł netto na B2B,
·         Pracę zdalną,
·         Najnowszy sprzęt do pracy (Macbook),
·         Opiekę medyczną,
·         Budżet szkoleniowy,
·         Przekąski, kawa, playroom w przypadku pracy z biura.

Proces rekrutacyjny:

1. Krótka rozmowa z Kingit – ok 15 minut, podsumowanie dotychczasowego doświadczenia.
2. Zadanie rekrutacyjne – do 4h.
3. Rozmowa techniczna online.
4. Rozmowa online – ustalenie warunków współpracy.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.