Site Reliability Enginer

Polska

17000 - 22000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Jenkins:
Regular
terraform:
Regular
database:
Regular
cloudcomputing:
Regular
linux:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Informacje o projekcie:
  • Branża: Finanse
  • Obszar projektu: Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji
  • Zespół: 10 inżynierów w Polsce i oddziałach zagranicznych
  • Metodologia: Agile
  • Chmura: Azure/AWS/Oracle OCI
  • Konteneryzacja: k8s, Docker
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Tech stack: Linux, Windows, k8s, Docker, MSSQL, Oracle DB, PostgreSQL, MongoDB, Terraform, Ansible, Azure DevOps, Jenkins, Git, SVN, DataDog, Azure monitoring stack, Bash/Python, JSON, PowerShell

Opis stanowiska:
  • Usprawnianie procesu tworzenia oprogramowania, w tym struktury kontroli źródeł, skryptów budowania, zapewnienia jakości, bezpieczeństwa itp.
  • Usprawnianie potoków ciągłego dostarczania
  • Zwiększenie samowystarczalności zespołów produktowych, poprzez uczenie ich i pomoc w automatyzacji
  • Zarządzanie konfiguracją infrastruktury i oprogramowania
  • Obsługa i ciągłe ulepszanie infrastruktury w chmurze
  • Doskonalenie oferty w chmurze dla klientów
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, codzienna współpraca z zespołami z Europy
  • Doświadczenie w zakresie kilku z wyżej wymienionych elementów stosu technologicznego
  • Analityczne podejście w rozwiązywaniu złożonych problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Myślenie typu jakość ponad ilość
  • Postawa ’Can do’
  • Pełna odpowiedzialność za własne projekty
Oferujemy:
  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Możliwość uczenia się od globalnych ekspertów branżowych
  • Cykliczne imprezy i konkursy dla pracowników
  • Prywatną opieka medyczna i karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.