DevOps Engineer

2fa:
Regular
ovh:
Regular
artifactory:
Regular
logstash:
Regular
kibana:
Regular
docker-swarm:
Regular
grafana:
Regular
nginx:
Regular
chef:
Regular
ansible:
Regular
gitlab:
Regular
bash:
Miasta
Warszawa
? Miejsce pracy: Warszawa (biuro w centrum Warszawy, posiada bardzo dobry dojazd komunikacją miejską), możliwość pracy w modelu hybrydowym

? Zespół: złożony z czterech młodych ambitnych osób, które pod okiem eksperta z 20-letnim doświadczeniem poznają i wdrażają najnowsze rozwiązania dostępne na rynku

? Wynagrodzenie:

◼️ Umowa o pracę ? 8 000‐15 000 zł brutto / mies.

◼️ Umowa zlecenie ? 9 000‐18 000 zł brutto / mies.

◼️ Konrtakt  B2B ? 9 000‐18 000 zł brutto / mies.

Dodatkowo premia kwartalna do 60% miesięcznego wynagrodzenia.

? Benefity:

✔️ Szkolenia z wykorzystywanych technologii oraz systemów (co najmniej raz na pół roku),

✔️ Prywatna opieka medyczna w całości opłacana przez firmę,

✔️ Budżet szkoleniowy (każdy pracownik może zdecydować, na co chciałby go przeznaczyć),

✔️ Dodatkowo każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować.

Zakres obowiązków:

◼️ wsparcie aplikacji biznesowych od strony technicznej

◼️ wdrażanie procesów automatyzujących uaktualnianie aplikacji

◼️ tworzenie i administrowanie środowisk produkcyjnych i developerskich

◼️ projektowanie i tworzenie infrastruktury dla rozproszonych aplikacji biznesowych

Wymagania:

◼️  Bardzo dobra znajomość systemów Linux (dystrybucja: ubuntu)

◼️  Bardzo dobra znajomość języków skryptowych (python, bash)

◼️  Dobra znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins, Ansible, Chef, Gitlab)

◼️  Dobra znajomość narzędzi kontroli wersji (git w połączeniu z Gitlab)

◼️  Znajomość zagadnień zarządzania ruchem sieci taki jak proxy, load balancing (NGINX)

◼️  Znajomość konteneryzacji (docker) oraz rozwiązaniem chmurowych dla aplikacji zdockeryzowanych (docker-swarm)

◼️  Znajomość baz danych (Elasticsearch, Cassandra,  Postgresql, Influx)

◼️ Znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury serwerowej oraz aplikacyjnej (nagios)

◼️ Znajomość narzędzi do wizualizacji danych (grafana, kibana)

◼️ Znajomość narzędzi do zbierania danych i przesyłania ich (logstash, metricbeat, filebeat)

◼️ Znajomość pojęcia prywatnego repozytorium binariów (artifactory)

◼️ Znajomość providerów cloudowych (azure, ovh, aws)

◼️ Podstawowa znajomość zagadnień bezpieczeństwa (2fa, otp)

◼️ Chęć rozwoju i wdrażania swoich pomysłów w projekty
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.