Architekt Systemowy (rekrutacja online)

Grupa PZU

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Regular
SQL:
Regular
PLSQL:
Miasta
Warszawa
Opis
Twoje zadania:

  • nadzorowanie prac implementacyjnych i odbiór kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w opracowaniu analiz wykonalności i założeń realizacyjnych na rzecz rozwoju systemów informatycznych,
  • projektowanie i dokumentowanie architektury systemów (High Level Design, Detailed Design),
  • utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami korporacyjnymi, udział w rozwoju standardów,
  • wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań,
  • kontrola jakości i odbiór prac zespołów wytwórczych,
  • zapewnienie realizacji wymagań eksploatacyjnych i bezpieczeństwa w dostarczanych rozwiązaniach,
  • wsparcie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z wdrożonym oprogramowaniem.

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • masz min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów IT,
  • posiadasz obszerną wiedzę z zakresu architektury i integracji systemów IT,
  • masz umiejętności całościowego rozumienia procesów biznesowych i zależności między nimi,
  • masz praktyczną znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania,
  • dobrze znasz JAVA, SQL/PLSQL,
  • jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną, masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz masz nastawienie na współpracę zespołową.

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)