Flutter Developer

Polska

11000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
flutter:
Regular
dart:
Regular
android:
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:

-Projektowanie i wdra偶anie budowanych rozwi膮za艅

-Wsp贸艂praca z zespo艂em, klientem i kierownikiem projektu w celu efektywnej realizacji projekt贸w

-Prze艂o偶enie potrzeb biznesowych na rozwi膮zania techniczne i komunikacj臋 z klientem

Wymagania:

-Do艣wiadczenie we wdra偶aniu aplikacji z wykorzystaniem Flutter

-Wcze艣niejsze do艣wiadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na platform臋 Android

-Doskona艂a znajomo艣膰 protoko艂贸w internetowych (HTTP, OAuth) i standard贸w JSON/XML

-Znajomo艣膰 podstawowych algorytm贸w i struktur danych

-Dobra znajomo艣膰 testowania, koncepcji obiektowych i wzorc贸w projektowych

-Bardzo dobra znajomo艣膰 angielskiego聽

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶