Vue.js Developer

Polska

18000 - 22000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
Vue.js:
Regular
restapi:
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:
  • Tworzenie aplikacji przeznaczonych dla u偶ytkownik贸w przy u偶yciu Vue.js
  • Budowanie modu艂owych i wielokrotnego u偶ytku komponent贸w i bibliotek
  • Optymalizacja aplikacji pod k膮tem wydajno艣ci
  • Wdra偶anie test贸w automatycznych聽
  • Monitorowanie zabezpiecze艅 i problem贸w znalezionych w Vue.js
  • Proponowanie wszelkich uaktualnie艅 w zakresie bezpiecze艅stwa i rozwoju

Wymagania:
  • 2 lata do艣wiadczenia w Vue.js (Vue CLI, Vue UI Library Vuetify, Vuex, Vue Router i Nuxt.js)
  • 4+ lata do艣wiadczenia w komercyjnych projektach z Angular lub React
  • Bardzo dobra znajomo艣膰聽 JavaScript, TypeScript
  • Dobra znajomo艣膰 HTML5 i CSS3
  • Umiej臋tno艣膰 pisania wydajnego, bezpiecznego, dobrze udokumentowanego i czystego kodu JavaScript
  • Znajomo艣膰 zautomatyzowanych test贸w JavaScript
  • Rozumienie REST API
  • Bieg艂y angielski聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶