Unity Game Developer

Polska

6000 - 15000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Unreal:
Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz

Nasz Klient to studio deweloperskie z siedzibą w Warszawie. W ciągu czterech lat istnienia opracowali grę AR wykorzystującą geolokalizację na urządzenia mobilne, grę logiczną VR osadzoną w kosmosie i Re-Legion – strategię czasu rzeczywistego w świecie cyberpunka o zostaniu liderem kultu religijnego wydaną przez 1C Entertainment. Zespół składa się z profesjonalistów z doświadczeniem w tworzeniu gier od indie po AAA na wszystkich istniejących platformach. Ich gry były prezentowane przez największe media branżowe, za które otrzymali nominację do Best Indie Game na Digital Dragons 2019. Szukamy osoby na stanowisko Technical Artist, która zasili zespół i pomoże w pracach nad niezapowiedzianą grą będącą sequelem marki dobrze przyjętej przez graczy i media, ambitnym narzędziem do wsparcia produkcji gier oraz przyszłymi projektami. Jesteśmy otwarci również na pracę freelacerską - po godzinach jako konsultant.

Nr referencyjny: 4P202011/20110009

Obowiązki

  • Przygotowanie wstępnych prototypów nowo opracowywanych gier
  • Wspieranie kadry naukowej w poszukiwaniu rozwiązań AI
  • Implementacja rozwiązań AI/ML do tworzonych przez firmę narzędzi
  • Weryfikacja hipotez badawczych proponowanych przez zespół
  • Współtworzenie i utrzymanie mechanik gameplay'owych i narzędzi w Unity

Wymagania

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku i ukończonego przynajmniej jednego projektu komercyjnego
  • Sumiennego podejścia do wykonywanych zadań
  • Dobrej znajomości Unity i procesu produkcyjnego gier
  • Dobrej znajomości Python'a
  • Dobrej znajomości C#
  • Umiejętności pisania czystego i wydajnego kodu
  • Samodzielności, umiejętnej organizacji swojej pracy
  • Zapału do gamedevu
  • Znajomości j. angielskiego i polskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość silnika Unreal
  • Znajomość TDD
  • Znajomości wzorców projektowych i SOLID
  • Umiejętność programowania w Parze
  • Znajomość mob programmingu
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w programowaniu pod wiele platform (PS4, XBOX, Switch)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie)
  • Możliwa całkowita praca zdalna lub w jednym z naszych biur (Warszawa lub Rzeszów)
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a *Twój feedback będzie wartościowy
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16
  • Kraftową kawę i świeże owoce w biurze

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.