Technical Project Manager

Dorwij Nerda

23000 - 39500 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
10 - 24
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Project Management:
Regular
Strategic planning:
Regular
Blockchain:
Mile widziane
Miasta
Zdalnie
Opis
Technical Project ManagerPraca zdalna

Chcia艂by艣 tworzy膰 oprogramowanie, kt贸re pozwala na rozbudowanie i ulepszanie produkt贸w w 艣wiecie blockchain鈥檃? A mo偶e w艣r贸d twoich motywacji jest praca w ma艂ych, mi臋dzynarodowych zespo艂ach tworzonych przez samych ponadprzeci臋tnych developer贸w na poziomie mid/senior/expert?聽

Ca艂o艣膰 firmy pracuje asynchronicznie, st膮d je艣li umiesz spojrze膰 na proces kompleksowo, a tw贸j stan wiedzy i do艣wiadczenia pozwala pracowa膰 end to end - to czas najwy偶szy pozna膰 t臋 ofert臋!聽

Miejsce Pracy

USA - praca w ca艂o艣ci w trybie聽Home Office

Wynagrodzenie

5850$ - 10000$ / msc na B2B

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie i kierowanie projektami oraz zarz膮dzanie ich implementacj膮,
  • Odpowiadanie za nakre艣lenie cel贸w, kierunku projektu i przekazywanie dokumentacji,
  • Asystowanie Lead Software Developerowi w przydzielaniu zada艅 i zarz膮dzaniem zasobami,
  • Definiowanie zada艅 i zasob贸w w projekcie,聽
  • Koordynowanie zespo艂u projektowego,
  • Asystowanie Lead Software Developerowi w planowaniu projekt贸w,
  • 艢ledzenie rezultat贸w projektu przy pomocy odpowiednich narz臋dzi,
  • Monitorowanie progresu i raportowanie go wy偶szemu kierownictwu,
  • Zestawienie i prezentowanie raport贸w definiuj膮cych post臋p projektu, problemy i mo偶liwe ich rozwi膮zania.

Czego oczekujemy?

  • Teoretycznej i praktycznej聽(min. 3 lata)聽wiedzy w zakresie pracy聽Project Managera,
  • Znajomo艣ci technik i narz臋dzi w pracy managera projektu,
  • Udokumentowanego聽do艣wiadczenia w zarz膮dzaniu zespo艂em,
  • Udokumentowanego聽do艣wiadczenia w strategicznym planowaniu,
  • Solidnego聽do艣wiadczenia w dostarczaniu projekt贸w software,
  • Wiedzy i zrozumienia cyklu 偶ycia Software Developmentu (przynajmniej czysto teoretyczny).聽
  • Do艣wiadczenia w tworzeniu Blockchain贸w (mile widziane).

Co mo偶esz zyska膰?

  • Wygod臋聽pracy zdalnej聽w domowym zaciszu,聽
  • Wynagrodzenie w $ w zakresie 70.000-120.000$ rocznie,
  • Dogodne 艣rodowisko rozwoju w jednej z najszybciej rozwijaj膮cych si臋 bran偶,
  • Mo偶liwo艣膰 wsp贸艂tworzenia innowacyjnych rozwi膮za艅, z kt贸rych korzystaj膮 tysi膮ce u偶ytkownik贸w.聽

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶