Senior .Net Developer

Polska

20000 - 27200 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
250 - 499
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C#:
Mile widziane
Entity Framework:
.net:
mikroserwisy:
sql:
.net-core:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Zadania:

·       Praca w projekcie mocno integracyjnym, nakierowanie na wydajność, przetwarzanie asynchroniczne, tam gdzie to możliwe,

·       Rozwój systemów jak: systemy backend dla procesów kredytowych, platforma wydawania decyzji kredytowych, systemy integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK.

·       Projektowanie usług, mikroserwisów, workflow, komunikacji, eventów z użyciem .NET

·       Programowanie w architekturze rozproszonej w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych

·       Progamowanie SQL, analiza i optymalizacja zapytań pod kątem redukcji czasu wykonania

·       Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Wymagania:

·       Biegłość w programowaniu obiektowego w języka C#/.NET

·       Znajomość architektury mikroserwisów

·       Umiejętność stosowania wzorców projektowych ze zrozumieniem

·       Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań

·       Wykształcenie wyższe

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

·       Znajomość języka SQL/TSQL

·       Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli developera, mile widziane w branży finansowej

Mile widziane:

·       Doświadczenie w projektach komercyjnych dużej skali

·       Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM

·       Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”

·       Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.