C++ Developer

Polska

10000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C++:
Mile widziane
c++11:
angielski:
Miasta
Zdalnie
Dołącz do naszego zespołu jako C++ Developer i wraz z grupą doświadczonych specjalistów pomóż nam w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości dla naszego klienta z branży telekomunikacyjnej przy projekcie nad technologią 5G.

SZUKAMY SPECJALISTÓW OD JUNIORA DO SENIORA !

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Wytwarzania oprogramowania dla stacji bazowej 5G w dziale User plane lub Control plane.
• Projektowanie oprogramowania, wdrażanie, analizowanie i rozwiązywanie złożonych problemów inżynierskich i luk w obszarze technologii radiowych.
• Tworzenie i przegląd wymagań dotyczących specyfikacji funkcjonalnych, projektowych i interfejsów w oparciu o specyfikacje systemowe i sprzętowe.
• Codzienna współpracę z Teamem i PM w metodologii Scrum.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w programowaniu w C++ 11/14/17 (projekty komercyjne i niekomercyjne)
• Dostępność full-time (elastycznie 40h/tyg)
• Umiejętności analityczne
• Dobra komunikacja w języku angielskim – min. B2

NICE TO HAVE:

• Wykształcenie wyższe (telekomunikacja, informatyka, technologia oprogramowania lub równoważne wykształcenie)
• Silne umiejętności kodowania, wysoka jakoś kodu
• Doświadczenie w optymalizacji algorytmów, profilowaniu kodu i analizie naruszeń użycia pamięci
• Znajomość terminala Linux.

CO OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie na start do 20 000 PLN (w zależności od poziomu, później możliwość podwyżki)
• Pracę w 100% zdalną
• Do 3 miesięcy UoP / UZ / B2B - jak wolisz ; po 3 miesiącach UoP
• Roczna premia w wysokości miesięcznego wynagrodzenia (13sta wypłata)
• Autorskie koszty uzyskania przychodu
• Niezbędny sprzęt firmowy
• Benefity takie jak Prywatna opieka Medyczna, MultiSport.
• Opieka i mentoring doświadczonych specjalistów w technologii.
• Budżet szkoleniowy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
• Zgrany zespół polskich developerów, którzy zawsze chętnie uchylą rąbka tajemnicy technicznych aspektów swojej pracy.

Prześlij swoje Cv, nawet jeśli czujesz, że w którejś z wymienionych technologii nie osiągnąłeś jeszcze poziomu master.

Pozwól nam odkryć Twój potencjał!

Wyślij swoją aplikację ->https://bit.ly/37E9WIF

lub skontaktuj się z rekruterem -> nkijek@kogifi.com  / Natalia Kijek | LinkedIn
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.