Front-end Developer - zdalnie

Polska

4000 - 7000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Zakres obowiązków:

•         realizacja założeń programistycznych projektu,

•         oprogramowanie szablonów CMS,

•         programowanie w zakresie front end i dbałość o jakość tworzonego kodu, w tym testowanie swojego kodu,

•         prowadzenie prac w sposób bezpieczny dla wersji produkcyjnych kodu,

•         praca w metodyce zwinnej lub kaskadowej (zależnie od projektu),

•         przenoszenie stron/projektów na wskazany serwer,

•         konfiguracja DNS domeny,

•         wykonywanie innych poleceń po ustaleniu z przełożonym.

Nasze wymagania:

•         doświadczenie z programami graficznymi takimi jak adobe xd/figma,

•         umiejętność pracy z repozytorium Git i znajomość dobrych praktyk programowania,

•         język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

•         doświadczenie komercyjne.

•         doświadczenie z rest api,

•         znajomość wzorców projektowych,

•         znajomość zasad SEO,

•         znajomość grach w minimalnym stopniu,

•         znajomość PHP na minimalnym poziomie,

•         dodatkowym atutem będzie znajomość w minimalnym stopniu gatsby i/lub next.js.

Oferujemy:

•         stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

•         praca na cały etat,

•         pracę nad ciekawymi i wymagającymi projektami. Między innymi: platforma do nauki języków, platforma wspomagająca sprzedaż mieszkań dla firm deweloperskich, strony i platformy internetowe przyjazne dla użytkowników,

•         praca w 100% w formie zdalnej,

•         e-booki i szkolenia, duży wpływ na rozwój projektów - stawiamy na Twój rozwój,

•         przyjazną atmosferę i duże wsparcie zespołu,

•         współpracę z młodym zespołem ekspertów w swoich dziedzinach, wymiana wiedzy technicznej w firmie,

•         indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy,

•         karta Multisport dla chętnych,

•         pakiety medyczne S7 Health,

•         brak dress-code,

•         Możesz pracować na swoim sprzęcie - w tym wypadku oferujemy Ci ekwiwalent za wykorzystanie własnego komputera - lub dostarczymy Ci sprzęt, którego potrzebujesz.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.