Cloud DevOps Engineer (AWS)

Polska

22000 - 28000 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
AWS:
Mile widziane
database:
monitoring-tools:
ci:
cd:
Miasta
Zdalnie, Warszawa

Poszukujemy Cloud DevOps Engineer鈥檃 (AWS), kt贸ry do艂膮czy globalnego zespo艂u opiekuj膮cego si臋 produktami z bran偶y turystycznej. B臋dziesz wsp贸艂pracowa艂 bezpo艣rednio z architektami z Europy, USA i Indii. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest znana firma z bran偶y travel, dostarczaj膮ca technologi臋, kt贸ra nap臋dza sektor turystyczny. Te produkty i rozwi膮zania pomagaj膮 poprawi膰 wyniki biznesowe klient贸w, biur podr贸偶y, korporacji, linii lotniczych, hoteli, kolei, wypo偶yczalni samochod贸w, lotnisk, linii wycieczkowych i przewo藕nik贸w promowych.

Informacje o projekcie:
鈥 Bran偶a: Travel
鈥 Siedziba firmy: Warszawa
鈥 Obszar projektu: Obs艂uga procesu tworzenia i wydawania aplikacji, projektowanie i wdra偶anie us艂ug AWS
鈥 Zesp贸艂: 10-15 in偶ynier贸w w Europie, USA i Indiach
鈥 Metodologia: Agile
鈥 Chmura: AWS
鈥 Mo偶liwo艣膰 rozpocz臋cia pracy mi臋dzy 7:00 a 10:00
鈥 Praca zdalna: mo偶liwo艣膰 pracy hybrydowej lub zdalnie w 100%
鈥 Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
鈥 J臋zyk angielski: C1
鈥 Wynagrodzenie: 22-28k netto / B2B lub 18-21k brutto na umow臋 o prac臋

Opis stanowiska:
鈥 Przyw贸dztwo techniczne w zakresie architektury, projektowania i wdra偶ania us艂ug AWS
鈥 Zarz膮dzanie konfiguracj膮 infrastruktury i oprogramowania
鈥 Odpowiedzialno艣膰 za dost臋pno艣膰, wydajno艣膰 i skalowalno艣膰 aplikacji
鈥 Wdra偶anie kompleksowych rozwi膮za艅 maj膮c na uwadze wyniki biznesowe
鈥 Uczestniczenie w projektach obejmuj膮cych wiele kompetencji w celu przeprowadzenia zmian zorientowanych lina warto艣膰
鈥 艢ledzenie nowoczesnych technologii i integracja ich z istniej膮cym systemem
鈥 Zorientowanie na innowacje i nowe mo偶liwo艣ci
鈥 Wdra偶anie, monitorowanie i utrzymywanie wymog贸w PCI DSS
鈥 Wsparcie drugiego poziomu dla nowo wdro偶onych aplikacji
鈥 Wsp贸艂praca z end-userami, w艂a艣cicielami aplikacji i interesariuszami
鈥 Doradzanie jak zmniejszy膰 aktywno艣膰 RUN, wdra偶anie ulepsze艅

Wymagania:
鈥 Kilkuletnie do艣wiadczenie we wspieraniu, automatyzacji i optymalizacji krytycznych wdro偶e艅 w chmurze publicznej
鈥 Bardzo dobra znajomo艣膰 kluczowych us艂ug AWS
鈥 Szeroka wiedza na temat zarz膮dzania konfiguracj膮, proces贸w CI/CD i DevOps
鈥 Znajomo艣膰 narz臋dzi do monitowania takich jak Prometheus i Grafana
鈥 Znajomo艣膰 relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
鈥 Do艣wiadczenie w pracy w 艣rodowisku 24X7 wspieraj膮cym zar贸wno 艣rodowiska wdro偶eniowe, jak i produkcyjne
鈥 Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego, codzienna wsp贸艂praca z zagranicznymi zespo艂ami
鈥 Pe艂na odpowiedzialno艣膰 za w艂asne projekty, samodzielno艣膰
鈥 Proaktywno艣膰, nastawienie na osi膮ganie cel贸w
鈥 Certyfikat AWS lub ITIL mile widziane

Oferujemy:
鈥 Mo偶liwo艣膰 projektowania i opracowywania z艂o偶onych rozwi膮za艅 w globalnej organizacji
鈥 Stabilne zatrudnienie - umowa o prac臋 na czas nieokre艣lony lub B2B
鈥 Elastyczne godziny pracy
鈥 Partnerskie podej艣cie i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomys艂贸w na plany rozwoju pracownik贸w
鈥 Prywatn膮 opieka medyczna i kart臋 Multisport
鈥 Ubezpieczenie na 偶ycie