Junior Site Reliability Engineer

Polska

13000 - 18000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
linux:
Mile widziane
windows:
bazy-danych:
Miasta
Zdalnie
W Cyclad wsp贸艂pracujemy z najlepszymi mi臋dzynarodowymi firmami IT, aby zwi臋kszy膰 ich potencja艂 w dostarczaniu wyj膮tkowych, najnowocze艣niejszych technologii, kt贸re kszta艂tuj膮 艣wiat przysz艂o艣ci. Aktualnie poszukujemy Junior Site Reliability Engineer鈥檃, kt贸ry do艂膮czy do 10-osobowego zespo艂u, dbaj膮cego o 艣rodowiska system贸w ubezpieczeniowych opartych na Javie. Jako in偶ynier operacyjny b臋dziesz cz臋艣ci膮 zespo艂u, kt贸ry nieustannie ulepsza spos贸b, w jaki firma rozwija i dostarcza oprogramowanie. Nasz Partner rozwija oprogramowanie, kt贸re konsultanci wdra偶aj膮 dla klient贸w. Na ka偶dym etapie jeste艣my zaanga偶owani technicznie i pomagamy szerszej organizacji obj膮膰 kultur臋 i spos贸b my艣lenia DevOps. B臋dziesz pracowa膰 w szerokim zakresie dziedzin, daj膮c Ci du偶o miejsca na rozw贸j. prowadzimy p艂ynny i prosty proces zarz膮dzania przep艂ywem zada艅. Nieustannie doskonalimy nasze w艂asne procesy zespo艂owe i uwa偶amy, 偶e dobre 艣rodowisko pracy bez zbyt wielu zewn臋trznych zak艂贸ce艅 ma kluczowe znaczenie dla produktywno艣ci i satysfakcji z pracy.

Informacje o projekcie:
- Bran偶a: Finanse
- Lokalizacje oddzia艂贸w firmy: Katowice, Gdynia, Szczecin, 艁贸d藕, Krak贸w, Warszawa
- Obszar projektu: Obs艂uga procesu tworzenia i wydawania aplikacji
- Zesp贸艂: 10 in偶ynier贸w w Polsce i oddzia艂ach zagranicznych
- Metodologia: Agile
- Mo偶liwo艣膰 rozpocz臋cia pracy mi臋dzy 7:00 a 10:00
- Praca zdalna: 100%
- Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
- J臋zyk angielski: C1
- Wynagrodzenie: 13-18k brutto / UoP聽 lub 14-20k / B2B z p艂atnym urlopem w zale偶no艣ci od posiadanego do艣wiadczenia
- Tech stack: Linux, Windows, k8s, Docker, MSSQL, Oracle DB, PostgreSQL, MongoDB, Terraform, Ansible, Azure DevOps, Jenkins, Git, SVN, DataDog, Azure monitoring stack, Bash/Python, JSON, PowerShell, ELK, Azure, AWS, Oracle OCI

聽Opis stanowiska:
- Usprawnienie procesu tworzenia oprogramowania, w tym struktury kontroli 藕r贸de艂, skrypt贸w budowania, zapewnienia jako艣ci, bezpiecze艅stwa itp.
- Usprawnienie potok贸w ci膮g艂ego dostarczania
- Zwi臋kszenie samowystarczalno艣ci zespo艂贸w produktowych, poprzez uczenie ich i pomoc w automatyzacji
- Zarz膮dzanie konfiguracj膮 infrastruktury i oprogramowania
- Obs艂uga i ci膮g艂e ulepszanie infrastruktury w chmurze

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego, codzienna wsp贸艂praca z zespo艂ami z Europy
- Rok do艣wiadczenia w zakresie konfiguracji DevOps i/lub cloud
- Praktyczna znajomo艣膰 system贸w operacyjnych oraz relacyjnych baz danych
- Umiej臋tno艣ci analityczne
- Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
- Otwarto艣膰, ch臋膰 uczenia si臋

聽Oferujemy:
- Mo偶liwo艣膰 projektowania i opracowywania z艂o偶onych rozwi膮za艅 integracyjnych
- Stabilne zatrudnienie - umowa o prac臋 na czas nieokre艣lony lub B2B
- Elastyczne godziny pracy
- Partnerskie podej艣cie i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomys艂贸w na plany rozwoju pracownik贸w
- Mo偶liwo艣膰 uczenia si臋 od globalnych ekspert贸w bran偶owych
- Cykliczne imprezy i konkursy dla pracownik贸w (biegi biznesowe, paintball itp.)
- Prywatn膮 opieka medyczna i karta Multisport
- Ubezpieczenie na 偶ycie
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶