software engineer (java+spring)

Polska

7000 - 15500 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
Spring:
Miasta
Zdalnie, Gliwice
Masz do艣wiadczenie w tworzeniu oprogramowania w Javie i chcesz rozwija膰 si臋 w bran偶y e-commerce? Je偶eli jeste艣 ambitny i nie boisz si臋 nowych wyzwa艅, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Mo偶e to w艂a艣nie Ciebie szukamy!

oferujemy
  • praca w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umow臋 o prac臋 (mo偶liwe B2B)
  • wynagrodzenie w przedziale 7000-15500 pln brutto
  • wynagrodzenie zale偶ne od do艣wiadczenia
  • mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
  • praca z najnowocze艣niejszymi technologiami
  • prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport, ubezpieczenie
  • mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego przez m.in. nauk臋 j. angielskiego, szkolenia, konferencje
  • dost臋p do firmowej biblioteki
zadania
  • zarz膮dzane i aktywny udzia艂 w projektach dla bran偶y e-commerce
  • wykorzystywanie architektury mikroserwis贸w
  • wsp贸艂praca z testerami oraz analitykami
  • wsp贸艂praca z klientami i partnerami
  • oczekujemy
  • do艣wiadczenia z Jav膮 - m.in. Java 8 (mile widziana Java 11)
  • znajomo艣ci Spring i ORM
  • do艣wiadczenia w pracy z bazami danych
  • umiej臋tno艣ci praktycznego zastosowania wzorc贸w projektowych
  • rozeznania w problemach chmurowych
  • znajomo艣ci Agile
  • znajomo艣ci j. angielskiego (min. B2)
oczekujemy

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶