Python Developer / Zdalnie

Polska

12000 - 19000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Firma Novaris rozpocz臋艂a swoj膮 dzia艂alno艣膰 w 2008 roku i od tego momentu zajmuje si臋 kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem system贸w informatycznych do potrzeb Naszych klient贸w

Jednym z najwa偶niejszych wyzwa艅 stoj膮cych przed nasz膮 firm膮 jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy u偶yciu najnowszych technologii programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Python Developer
Miejsce pracy: Zdalnie

Projekt dla bran偶y motoryzacyjnej

Zadania:
  • Programowanie i wdra偶anie projekt贸w w technologiach Python, Django,
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Projektowanie struktury aplikacji,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Estymacja zada艅 i ich realizacja w wyznaczonym terminie,
  • Pisanie test贸w jednostkowych i funkcjonalnych,
  • Wsp贸艂praca ze specjalistami z dzia艂贸w QA i UX.

Wymagania:
  • Do艣wiadczenie w pracy z rozbudowan膮 aplikacj膮 webow膮, napisan膮 w j臋zyku Python,
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 frameworka Django, poparta do艣wiadczeniem zawodowym,
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 relacyjnych baz danych, w szczeg贸lno艣ci PostgreSQL,
  • Dobra, praktyczna znajomo艣膰 systemu kontroli wersji GIT,
  • Dobra znajomo艣膰 systemu operacyjnego Linux, umo偶liwiaj膮ca swobodn膮 prac臋 na 艣rodowisku developerskim, jak i wykonywanie prac na 艣rodowiskach testowych oraz produkcyjnych.

Mile widziane:
  • Znajomo艣膰: Fabric, Redis, Solr, RabbitMQ, CouchDB,
  • Do艣wiadczenie w pracy z Docker
  • Do艣wiadczenie z e-commerce.

Oferujemy :

+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzie艅 pracy od 600 do 900 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zale偶no艣ci od preferencji kandydata)
+ Projekt d艂ugoterminowy
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶