Analityk Biznesowy

Polska

12000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
sql:
Mile widziane
migracja:
erp:
dane:
przetwarzanie:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: Finanse
  • Lokalizacje oddzia艂贸w firmy: Katowice, Szczecin, Gdynia, 艁贸d藕, Warszawa, Krak贸w
  • Obszar projektu: Migracje danych z systemu klienta do naszego produktu
  • Mo偶liwo艣膰 rozpocz臋cia pracy mi臋dzy 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: 100% lub hybrydowo (do wyboru)
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • Podr贸偶e biznesowe: 15% (Europa, wstrzymane))
  • J臋zyki angielski: B2/C1
  • Wynagrodzenie: do 12 -16k brutto na umow臋 o prac臋 lub ekwiwalent na B2B z p艂atnym urlopem
Opis stanowiska:
  • Praca w mi臋dzynarodowym departamencie migracji
  • Przeprowadzanie analiz funkcjonalnych i technicznych
  • Wykonywanie mapowania migracji, projektowania i wdra偶ania transformacji przy u偶yciu narz臋dzi ETL
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Bie偶膮ce funkcjonalne wsparcie dla zespo艂u programistycznego i testuj膮cego
  • Wsparcie klient贸w w planowaniu ci膮g艂o艣ci biznesowej (definiowanie proces贸w biznesowych i przep艂yw贸w w okresie migracji)
  • Uzyskiwanie wymaga艅 od klient贸w i prze艂o偶enie ich na funkcjonalne wymagania dotycz膮ce mapowania / transformacji danych oraz specyfikacji interfejs贸w
  • Wsparcie funkcjonalne i techniczne na r贸偶nych etapach testowania
Wymagania:
  • Wy偶sze wykszta艂cenie informatyczne
  • 2-3 lata kierunkowego do艣wiadczenia przy projektach z zakresu przetwarzania danych, w艂膮czaj膮c wsp贸艂prac臋 z klientem zewn臋trznym
  • Wiedza lub do艣wiadczenie w zakresie system贸w ERP
  • Dobra znajomo艣膰 SQL
  • Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego i ch臋膰 pracy w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • Otwarto艣膰 na podr贸偶e s艂u偶bowe
  • Znajomo艣膰 bran偶y ubezpieczeniowej, finansowej lub sektora bankowego b臋dzie atutem
Oferujemy:
  • Sta艂膮 umow臋 o prac臋 na czas nieokre艣lony lub kontrakt B2B
  • Stabilne projekty mi臋dzynarodowe i zr贸偶nicowane 艣rodowisko pracy
  • Szkolenia wewn臋trzne
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮 w Luxmed
  • Kart臋 MultiSport
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Wczasy pod grusz膮
  • Okresowe imprezy integracyjne
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶