Administrator firmowy IT

Polska

4000 - 5000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:

·        odnawianie certyfikatów SSL,

·        dbanie o bezpieczeństwo firmowych stron internetowych,

·        optymalizowanie serwera i zarządzanie stronami,

·        wsparcie przy konfiguracji klienta pocztowego, tworzenie instrukcji i dokumentacji,

·        zarządzanie dostępami użytkowników: systemy, aplikacje, oprogramowanie firmowe,

·        wsparcie i administrowanie aplikacjami firmowymi,

·        automatyzowanie procesów na serwerach.

Wymagania:

·        znajomość środowiska Linux,

·        znajomość Nginx,

·        bardzo dobra znajomość środowiska Windows,

·        znajomość zagadnień związanych z diagnostyką, rozbudową i konfiguracją sprzętu,

·        znajomość problematyki związanej z bezpieczeństwem IT,

·        umiejętność oceny ryzyka, analityczne myślenie, umiejętności rozwiązywania problemów.

·       doświadczenie które pozwoli na wsparcie zespołu deweloperów w zakresie Full-stack, Frontend, Backend,

·       mile widziane Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę,

·        pracę w 100% zdalną,

·        benefity: prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport,

·        pracę w zgranym, nastawionym na rozwój zespole,

·        ciekawe projekty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@grupaaf.pl

Z uwagi na specyfikę działalności naszej firmy oraz misję Grupy AF – mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa AF sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.